Braun IRT6520 Thermoscan 7, termometr elektroniczny do ucha

Marka: BRAUN

Termometr elektroniczny do ucha, służy do pomiaru temperatury ciała.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Braun IRT6520 Thermoscan 7, termometr elektroniczny do ucha

100009896

Opis

Najbardziej zaawansowany termometr douszny marki Braun wykorzystujący opatentowaną technologię Age Precision, która dopasowuje wyniki pomiaru do wieku dziecka, ułatwiając ich właściwą interpretację.

Właściwości

Braun IRT6520 Thermoscan 7 to urządzenie douszne stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach. Sprzęt wyposażono w podgrzewaną końcówkę termometru, która wpływa na komfort i precyzję pomiaru. Pomaga ona wyeliminować ochłodzenie miejsca, w którym wykonuje się pomiar. Głowica osiąga temperaturę 34 stopni Celsjusza, dlatego nie powoduje stresu. Urządzenie ma też wbudowany system ExacTemp®, czyli sygnał świetlny i dźwiękowy. Dzięki nim można łatwiej umieścić termometr w uchu.

Urządzenie ma wyświetlacz z funkcją nocnego podświetlania. W pamięci sprzętu można zapisać 9 ostatnich pomiarów. Do zestawu dołączono też higieniczne, jednorazowe nakładki na termometr (21 sztuk), które pomagają zachować czystość w trakcie pomiaru. Urządzenie jest zasilane dwoma bateriami AA. Konstrukcja urządzenia Braun IRT6520 Thermoscan 7 została zaprojektowana w taki sposób, by możliwe było wykonywanie bezpiecznych pomiarów nawet u najmłodszych pacjentów. Nie powoduje ona uszkodzenia bębenków ucha, nawet jeśli końcówka nie mieści się do kanału słuchowego.

Użytkownik może zaprogramować urządzenie, wpisując w nim wiek badanego pacjenta. Zmiana ustawień jest łatwa, dlatego sprzęt może być wykorzystywany przez wszystkich członków rodziny. Wyniki dla poszczególnych osób są oznaczane kolorami – zielonym, żółtym i czerwonym. Urządzenie informuje o stanach, które wymagają konsultacji z lekarzem. Termometr elektroniczny wyposażono w technologię, które ułatwia interpretowanie temperatury w zależności od wieku pacjenta. U noworodków stan gorączkowy rozpoczyna się przy znacznie niższej ciepłocie ciała niż w przypadku np. 4-letnich pacjentów. Sprzęt może być stosowany także przez dorosłych.         

Kiedy stosować Braun IRT6520 Thermoscan 7?

Termometr marki Braun może być używany do wykonywania regularnych pomiarów temperatury ciała dzieci, zwłaszcza w trakcie choroby. Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego oraz do wykorzystania w placówkach medycznych. Termometr jest polecany przez lekarzy*.

Jak długo można stosować Braun IRT6520 Thermoscan 7?

Nie ma maksymalnego czasu stosowania termometru. Urządzenie to jest przeznaczone do wykonywania pomiarów zarówno u osób chorych, jak i zdrowych, dowolną liczbę razy w ciągu dnia, w zależności od potrzeb pacjenta.

Jak działa Braun IRT6520 Thermoscan 7?

Termometr Braun IRT6520 Thermoscan 7 działa w oparciu o podczerwień, dlatego pozwala na wykonywanie pomiarów nawet w sytuacji, gdy jego końcówka nie mieści się w kanale słuchowym dziecka.

* https://novamed.pl/braun-irt6520-thermoscan-7-termometr


Tabela

Marka BRAUN
Gwarancja 2 lata
Rodzaj baterii/zasilacza 2 baterie AA
Rodzaj i funkcje termometru elektroniczny, higieniczne kapturki, interpretacja Age Precision®, kolorowa interpretacja wyników, na podczerwień, podgrzewana końcówka, pomiar w uchu, temperatura ciała
Miejsce pomiaru ucho
Kolor biały
Wymiary 14,5cm x 5,4cm x 3,4cm
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność pomiaru ±0,2ºC
Zakres pomiaru 34ºC - 42,2ºC
Czas pomiaru 2 sekundy
Podziałka na wyświetlaczu 0,1°C
Pamięć urządzenia 9 ostatnich pomiarów
Skład zestawu termometr, 21x wymienne kapturki, 2 baterie 1,5V AA, instrukcja

Skład

termometr, 21x wymienne kapturki, 2 baterie 1,5V AA, instrukcja

Przeznaczenie

Do pomiaru temperatury w uchu.

Dystrybutor

NOVAMED SP. Z O.O.

Producent

Braun

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu