Braun PRT1000, termometr elektroniczny z giętką końcówką

Marka: BRAUN

Termometr elektroniczny z giętką końcówką, szybki i dokładny pomiar.

Dostępny
43,69

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Braun PRT1000, termometr elektroniczny z giętką końcówką

100010517

Opis

Termometr elektroniczny z giętką końcówką.

Właściwości

Produkt Braun PRT 1000 to elektroniczny termometr bezrtęciowy z cyfrowym, czytelnym wyświetlaczem. Został wyposażony w elastyczną końcówkę dla bezpieczniejszego i wygodniejszego użytkowania u wszystkich członków rodziny. Ponadto model wykonano z niestwarzającego zagrożenia tworzywa wolnego od BPA. Braun PRT 1000 jest uniwersalnym urządzeniem. Może być wykorzystywany do pomiaru temperatury ciała pod pachą, w uchu, w ustach lub w odbycie. W zestawie, oprócz urządzenia, znajduje się praktyczna osłonka do przechowywania, która ma zabezpieczać termometr przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do produktu jest dołączona również instrukcja obsługi i bateria guzikowa 1.5v.

Termometr elektroniczny marki Braun jest wodoodporny, co zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania i czyszczenia. Ponadto w pamięci urządzenia zapisuje się ostatni z dokonanych pomiarów. Dzięki temu śledzenie zmian temperatury staje się znacznie prostsze. Urządzenie ma 2-letnią gwarancję. 

Kiedy stosować Braun PRT 1000?

Termometry elektroniczne takie jak Braun PRT 1000 można stosować w razie potrzeby zweryfikowania aktualnej temperatury ciała.

Jak działa Braun PRT 1000?

Termometr elektroniczny po umieszczeniu w jednym z wyznaczonych obszarów ciała dokonuje precyzyjnego pomiaru przez 10 sekund za pomocą emisji ciepła. Następnie przekazuje informacje o temperaturze na wyświetlaczu z dokładnością do 0,1°C. Działa w zakresie od 35,5 do 42°C. Po dokonaniu pomiaru automatycznie się wyłącza.


Tabela

Kod Dostawcy BRAUN PRT1000EE
Marka BRAUN
Gwarancja 2 lata
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Rodzaj i funkcje termometru bezrtęciowy, elektroniczny, pomiar pod pachą, pomiar w uchu, pomiar w ustach, temperatura ciała
Automatyczne wyłączenie Tak
Zakres pomiaru 35,5 °C - 42 °C
Czas pomiaru 10 sekund
Podziałka na wyświetlaczu 0.1 °C
Pamięć urządzenia Ostatni pomiar

Dystrybutor

NOVAMED SP. Z O.O.

Producent

Braun

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.