Bros Na Komary Dla Dzieci, płyn, 50 ml

Dostępny
11,24

O produkcie: Bros Na Komary Dla Dzieci, płyn, 50 ml

100021770

Opis

Preparat o działaniu repelencyjnym przeznaczony do ochrony przed ukąszeniami komarów.


Właściwości

Bros na komary dla dzieci to preparat przeznaczony do ochrony przed ukąszeniami komarów. Ma praktyczne opakowanie cechujące się niewielkimi rozmiarami, dlatego można go z łatwością zabrać w dowolne miejsce. Zawiera starannie dobrane substancje czynne, które są całkowicie bezpieczne i pomagają odstraszać komary nawet do 6 godzin.

Produkt bazuje na substancji czynnej IR3535 o niskim, 10-procentowym stężeniu. Składnik ten cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Formuła została wzbogacona o D-pantenol, który wspomaga nawilżanie i pielęgnację. Olejek eukaliptusowy zawarty w produkcie ma za zadanie odstraszać owady.

Bros na komary dla dzieci występuje w postaci delikatnego płynu, dzięki czemu nie uczula skłonnej do podrażnień skóry. Po zastosowaniu na skórę nie wywołuje alergii. Ponadto jest nietoksyczny i biodegradowalny. Mimo to należy pamiętać, aby unikać kontaktu preparatu z oczami*.

Jak działa Bros na komary dla dzieci?

Preparat zawiera IR3535 – składnik aktywny, który pomaga odstraszać komary, kleszcze i inne owady. Jest rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu w łatwy sposób da się go zmyć z ciała*.

Czy Bros na komary dla dzieci jest szkodliwy?

Środki na komary i kleszcze przeznaczone dla najmłodszych muszą spełniać najwyższe wymogi bezpieczeństwa, dlatego preparat firmy Bros jest wolny od DEET. Może być stosowany u dzieci.

Kiedy stosować Bros na komary dla dzieci?

Preparat może być stosowany u osób z wrażliwą skórą i u dzieci od 1. roku życia w celu odstraszania komarów. Sprawdzi się podczas spaceru w parku czy w lesie, a także w czasie wakacji nad jeziorem.

*https://pantabletka.pl/deet-ikarydyna-ir3535-co-dziala/


Skład

Składniki: Butyloacetyloaminopropionian etylu, olejek z eukaliptusa


Waga

Masa/objętość netto: 50 ml


Producent

Bros
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.