BROS

  (17)

BROS to marka obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Zajmuje się produkcją preparatów, które w większości są zatwierdzone przez państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych i Biobójczych*. Marka ma w swojej ofercie wyroby do ochrony roślin i produkty stosowane w gospodarstwach domowych.

Sortuj według

Preparaty odstraszające owady i szkodniki BROS

BROS zajmuje się produkcją preparatów, które mają za zadanie zwalczyć owady i inne szkodniki pojawiające się w domu oraz ogrodzie. W asortymencie marki znaleźć można również preparaty wspierające ochronę ciała przed ugryzieniami komarów, kleszczy i meszek oraz produkty do walki z chorobami roślin.

  • Wśród produktów tej marki znaleźć można m.in. BROS płyn na komary i kleszcze 50% DEET Tropikalny. To preparat przeznaczony dla wędkarzy, działkowców, leśników i osób spacerujących po lesie. Produkt ten zawiera największe możliwe stężenie DEET. Umieszczono go w butelce z atomizerem, który pozwala na równomierne rozpylanie substancji. Wspiera walkę z różnymi gatunkami komarów, w tym tropikalnymi. Może być stosowany również w celu odstraszenia meszek i kleszczy.
  • Wyroby BROS dostępne w Dr. Max mają różne formuły. W skład oferty marki wchodzą preparaty w postaci płynu, żelu lub sprayu. Producent wytwarza też środki na komary i kleszcze typu roll-on – w opakowaniu z kulką, która rozprowadza preparat po skórze. Wiele wyrobów tej marki można stosować również na ubrania w celu zwiększenia skuteczności ochrony. Niektóre produkty BROS zawierają etanol.

Preparaty po ukąszeniach owadów BROS

W skład oferty marki BROS wchodzą również preparaty łagodzące. To produkty, które pomagają złagodzić zwędzenie i inne dolegliwości wynikające z ugryzień owadów lub poparzeń pokrzywą. Wspierają walkę z uczuciem swędzenia i odpowiadają za pielęgnację skóry. Przyjmują formę kremów lub specjalnych plastrów nasączonych substancjami aktywnymi. Produkty na ukąszenia owadów BROS mają przystępne ceny. Preparaty po ugryzieniach owadów BROS zawierają substancje roślinne, jak np. ekstrakt z aloesu, który wpływa na regenerację i łagodzenie podrażnień. Wyroby te pomagają zmniejszyć dolegliwości i uzyskać uczucie chłodzenia skóry. Wspierają proces gojenia. Preparaty BROS mogą być stosowane po ukąszeniach komarów, os, pszczół i meszek.

* https://bros.pl/marki/marka-bros/