BROS roll-on na komary i kleszcze Max, 50 ml

Marka: BROS
Dostępny
17,19

O produkcie: BROS roll-on na komary i kleszcze Max, 50 ml

100051991

Opis

BROS roll-on na komary i kleszcze Max 50 ml to innowacyjny sposób na precyzyjną ochronę przed insektami. Preparat zapewnia wielogodzinne działanie, a przy tym dzięki aplikacji za pomocą kulki – dokładne pokrycie wybranych partii ciała.


Właściwości

  • Działa na różne gatunki komarów.
  • Wygodna forma roll-ona.
  • Przydatny leśnikom, wędkarzom, turystom i ogrodnikom.

Roll-on na komary i kleszcze Max BROS wyróżnia się pomysłową formą aplikacji. Forma kulki umożliwia naniesienie preparatu dokładnie w pożądanych miejscach na ciele, które są najbardziej narażone na ukąszenia komarów i meszek czy atak kleszczy. Środek chroni przed kilkoma gatunkami insektów. Zapewnia zabezpieczenie przed komarami pospolitymi i komarami tropikalnymi przenoszącymi między innymi malarię i gorączkę zachodniego Nilu, a także przed meszkami oraz kleszczami będącymi wektorami boreliozy czy kleszczowego zapalenia mózgu.

Formułę roll-onu na komary i kleszcze Max BROS wzbogacono o specjalne składniki stabilizujące, dzięki którym środek ma lepszą przyczepność i dłużej utrzymuje się na skórze. Zapewnia długotrwałą ochronę. Działa na komary pospolite do 9 godzin, na komary tropikalne i meszki – do 7 godzin, na kleszcze – do 6 godzin. Wysoka skuteczność produktu to większe bezpieczeństwo podczas wędrówki po lesie, pikniku na polanie czy prac porządkowych na działce. Pamiętaj, by za każdym razem przed użyciem środka dokładnie przeczytać informacje podane na etykiecie oraz zachować wszelkie środki ostrożności.


Skład

deet 25%, geraniol 0,005%

Producent

BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.