BROS spray na meszki, 90 ml

Marka: BROS

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,79

O produkcie: BROS spray na meszki, 90 ml

100051992

Opis

BROS spray na meszki 90 ml zapewnia do 8 godzin ochrony przed dokuczliwymi owadami. Miej go zawsze pod ręką na spacerze po lesie, łące czy podczas prac w ogrodzie. Może być stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia.


Właściwości

  • Wygodna forma aerozolu.
  • Przydatny leśnikom, wędkarzom, turystom i ogrodnikom.
  • Wolny od freonu.
  • 15% zawartość DEET.
  • Działa od razu po aplikacji.

Meszki potrafią być równie dokuczliwe co komary. Niekiedy ich ugryzienia bywają nieprzyjemnie bolesne. Plagi meszek potrafią się także pojawić w dużych miastach. Jak się przed nimi strzec? Spray na meszki BROS daje wielogodzinną ochronę przed tymi insektami. Warto go mieć zawsze przy sobie podczas pieszych wędrówek po lesie czy polanie, na biwaku, pikniku, pracach na działce czy w czasie wędkowania. Przyda się także podczas urządzania grilla oraz spacerowania po górach. Dzięki wysokiej zawartości substancji czynnych skutecznie odstrasza meszki. Działa nawet do 8 godzin, chroniąc przed ugryzieniami.

Spray na meszki BROS jest wygodny podczas aplikacji. Butelka z atomizerem ma kompaktowy rozmiar, dzięki czemu zmieści się niemal do każdej torebki lub plecaka. Preparat możesz mieć zawsze pod ręką i w każdej chwili po niego sięgnąć, gdy zajdzie taka potrzeba. Pamiętaj jednak, by przed każdą aplikacją dokładnie przeczytać informacje podane na etykiecie, a także zachować wszelkie środki ostrożności podczas używania produktu. Szczególną czujność utrzymaj podczas nanoszenia preparatu na skórę dziecka.


Skład

deet 15%

Producent

BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.