Buzdyganek Naziemny Pharmovit, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
40,69
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100012428

Suplement diety zawierający w swoim składzie ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego.

Właściwości

Buzdyganek naziemny wspiera zdrowie i komfort układu moczowego oraz narządów rozrodczych. Pomaga utrzymać właściwe napięcie mięśni i poziom energii.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt 4:1 z owoców buzdyganka naziemnego
(Tribulus terrestris)
200,00 mg
Mikronizowane wytłoki z jabłkowe 200,00 mg

Skład

Składniki: ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris); mikronizowane wytłoki jabłkowe; otoczka kapsułki: żelatyna

Jak stosować

Doustnie, popijając szklanką (250ml) wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jako suplement diety dla osób dorosłych, chcących wesprzeć działanie układu moczowego i rozrodczego.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Masa netto: 45 g

Producent

Pharmovit Sp z o.o.
Spółka komandytowa,
Plac G. Narutowicza 1/6,
09-402 Płock.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.