Qmed Camp&Travel mała poduszka rehabilitacyjna do snu, 1 szt.

Dostępny
77,22

O produkcie

100050946

Qmed Camp&Travel mała poduszka rehabilitacyjna do snu, 1 szt. świetnie sprawdza się podczas podróży, gwarantując komfort i regenerację podczas wypoczynku. Poduszkę można w prosty sposób złożyć, oszczędzając w ten sposób miejsce w bagażu.

Właściwości

  • Wykonana z pianki memory i węgla bambusowego.
  • Łatwa do zwinięcia, dzięki czemu mieści się w każdej torbie podróżnej.
  • Łagodzi dolegliwości bólowe odcinka szyjnego kręgosłupa.
  • Wspiera rehabilitację kręgosłupa i mięśni.
  • Przyjazna alergikom.
  • Zdejmowany pokrowiec.
  • Certyfikat CE.

Mała poduszka rehabilitacyjna Camp&Travel marki Qmed to wyrób medyczny skierowany do osób, które cenią sobie komfort podczas podróży i na kempingu. Poduszka ma niewielkie rozmiary i jest wygodna w składaniu, co sprawia, że z łatwością zmieści się nawet w niedużej torbie podróżnej. Dzięki specjalnemu woreczkowi można ją w prosty sposób zwinąć, oszczędzając przy tym miejsce. Poduszka świetnie sprawdza się również jako tradycyjny jasiek lub poduszka dla dzieci.

Poduszka rehabilitacyjna Qmed Camp&Travel wykonana została z elastycznej pianki z funkcją pamięci, która pod wpływem temperatury idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia większą powierzchnię podparcia. Dodatkowo w piance zastosowano sproszkowany węgiel bambusowy, który rozprasza fale elektromagnetyczne, łagodzi stres, zmniejsza zmęczenie i poprawia samopoczucie. Stosowanie poduszki jest zalecane w celu odciążenia kręgów szyjnych i zachowania naturalnej krzywizny kręgosłupa.

Skład


Wsad poduszki: 95% PU, wkład bambusowo-węglowy 5%
Poszewka zewnętrzna: 100% poliester
Powłoczka wewnętrzna: 100% poliester
Worek do transportu: 100% poliester

Przeznaczenie

Przeciwdziałanie deprywacji snu, prowadzącej do chorób układu sercowo- naczyniowego, osłabienia odporności, obniżenia nastroju

Waga

434 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.