Canpol Babies, wkładki laktacyjne, 30 sztuk

Oddychające wkładki laktacyjne dla karmiących, miękkie i delikatne.

Dostępny
11,29

O produkcie: Canpol Babies, wkładki laktacyjne, 30 sztuk

100013092

Opis

CANPOL, oddychające wkładki laktacyjne, 30 sztuk

Właściwości

Canpol Babies wkładki laktacyjne zapobiegają zabrudzeniu bielizny i odzieży mlekiem matki, które wycieka pomiędzy karmieniami. Wkładki są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy. Mają specjalny, chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm, zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas. Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk wkładek.

Kiedy stosować wkładki oddychające Canpol Babies?

Caspol Babies wkładki laktacyjne to przydatne akcesoria dla kobiet przez cały okres laktacji. Pochłaniają niekontrolowany wyciek mleka pomiędzy karmieniami dziecka, chroniąc bieliznę przed zabrudzeniem. Można stosować je zarówno w ciągu dnia, jak i podczas nocy. Warto mieć je w zapasie już na etapie kompletowania torby do szpitala. Oprócz pochłaniania wilgoci Canpol wkładki laktacyjne łagodzą tkliwość i dyskomfort piersi.

Jak korzystać z wkładek laktacyjnych Canpol Babies?

Wkładki laktacyjne najwygodniej umieścić w biustonoszu, pomiędzy materiałem a piersią. Wkładka powinna zostać umiejscowiona w taki sposób, by całkowicie zakrywać sutek. Dzięki warstwie klejącej wkładki nie przesuwają się w trakcie noszenia. Canpol Babies wkładki laktacyjne należy regularnie zmieniać na świeże (co kilka godzin), a zużyte wkładki wyrzucać do kosza. Należy od razu zmieniać wkładki po karmieniu lub użyciu laktatora. Opakowanie z wkładkami należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Czy wkładki Canpol Babies są wykonane z bezpiecznych materiałów?

Tak, Canpol wkładki laktacyjne są miękkie i delikatne. Składają się z 3 warstw materiałów: warstwa wewnętrzna skutecznie izoluje wilgoć, a warstwa zewnętrzna (mająca kontakt ze skórą) jest przyjemna w dotyku i oddychająca. Ze względu na to Canpol Babies wkładki laktacyjne nie podrażniają skóry i mogą być bezpiecznie używane przez kobiety w okresie laktacji.


Producent

Canpol Sp. z o. o.
ul. Puławska 430
Warszawa 02-884

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.