Canpol Babies wielorazowe majtki poporodowe S/M, 1 szt.

Majtki poporodowe, wielokrotnego użytku do stosowania w czasie połogu.

Dostępny
9,14

O produkcie: Canpol Babies wielorazowe majtki poporodowe S/M, 1 szt.

100001129

Opis

Siateczkowe majtki poporodowe wielorazowego użytku Canpol babies przeznaczone są do stosowania w okresie połogu. Majtki można wielokrotnie prać ręcznie. Zalecamy po porodzie pranie majtek w szarym mydle.

Właściwości

Fason produktu Canpol majtki ciążowe i poporodowe został opracowany z myślą o szczególnych potrzebach kobiet w okresie połogu. Brak szwów i duża elastyczność materiału zapewniają wygodę podczas noszenia, jednocześnie zmniejszając ryzyko podrażnień. Majtki są dostępne w kolorze białym.

  • Produkt jest wykonany z delikatnej tkaniny w formie siateczki z niewielkimi oczkami. Materiał powstał z miękkich, trwałych i wysoce elastycznych włókien nylonowych (poliamidowych). Dzięki temu Canpol majtki poporodowe nie blokują przepływu powietrza i nie uciskają ciała. Ponadto nie spowalniają gojenia ran i nie podrażniają skóry.
  • Dobrze przemyślany krój produktu Canpol majtki poporodowe ma również wpływ na stabilność podtrzymania podkładów poporodowych czy podpaski poporodowej. Dzięki odpowiednio skonstruowanemu fasonowi o dużej rozciągliwości zastosowane wkłady higieniczne pozostają na swoim miejscu, nie przesuwają się i nie powodują dyskomfortu podczas noszenia.
  • Zaletą produktu jest również możliwość wielokrotnego użytku. Canpol majtki poporodowe wystarczy uprać ręcznie w łagodnym płynie do prania lub w szarym mydle, aby móc wykorzystać je ponownie. Nie zaleca się prania produktu w pralce.

Jaki wybrać rozmiar produktu Canpol majtki poporodowe?

Rozmiar produktu Canpol majtki poporodowe zaleca się dostosować do obwodu bioder. Model o rozmiarze 73/001 S/M rekomenduje się kobietom o maksymalnym obwodzie bioder ≤ 90 cm. Z kolei model 73/002 L/XL sprawdzi się w przypadku pań o obwodzie ≤ 110 cm.

Ile jest potrzebnych majtek poporodowych Canpol?

Liczbę majtek poporodowych Canpol zaleca się dostosować do własnych potrzeb. W ofercie dostępne są produkty wielorazowe, z których można korzystać ponownie po ręcznym upraniu w szarym mydle lub łagodnym płynie do prania.

Jakie majtki poporodowe Canpol są najlepsze?

Szczególnie polecane są bezszwowe majtki poporodowe wielorazowego użytku. Można je prać ręcznie w szarym mydle lub w delikatnym płynie do prania. Produkt został wykonany z tkaniny siateczkowej cechującej się miękkością, elastycznością i trwałością. Dzięki niewielkim oczkom majtki przepuszczają powietrze i nie powodują podrażnień skóry. Ponadto zapewniają wygodę podczas noszenia i stabilnie podtrzymują podkłady higieniczne czy podpaski. Produkt Canpol majtki poporodowe jest dostępny w kilku rozmiarach. Zaleca się dopasować jego wielkość do obwodu bioder. W ten sposób można uniknąć sytuacji, w której majtki będą zbyt mocno obciskały ciało lub przeciwnie — okażą się za luźne.


Jak stosować

Majtki można wielokrotnie prać ręcznie. Zalecamy po porodzie pranie majtek w szarym mydle.

Dystrybutor

CANPOL SP. Z O.O. SKA

Producent

Canpol Sp z o.o.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.