Canpol Babies, oddychające podkłady poporodowe, 10 sztuk

Podkłady poporodowe, wysokochłonne przeznaczone dla kobiet w połogu.

Dostępny
9,72

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Canpol Babies, oddychające podkłady poporodowe, 10 sztuk

100001133

Opis

Wysokochłonne podkłady poporodowe.

Wymiar po rozłożeniu: 29 cm. z wypełnieniem, 35 z rantami
Maksymalna szerokość: 13 cm, 19 z rantami


Właściwości

Odpowiednie produkty higieniczne to niezbędny element wyprawki przyszłej mamy do szpitala. Lista poniżej przedstawia najważniejsze cechy, którymi charakteryzują się. Canpol Babies oddychające podkłady poporodowe.

  • Szeroki, profilowany kształt oraz cienka struktura zapewniają dyskrecję noszenia i skuteczną ochronę przed zabrudzeniem.
  • Posiadają oddychającą i miękką warstwę zewnętrzną.
  • Wkład żelujący szybko pochłania i zatrzymuje wilgoć wewnątrz podkładu; neutralizuje także zapachy.
  • Szeroki pasek samoprzylepny utrzymuje podkład na miejscu.
  • Miękka górna warstwa ściśle przylega do wypełnienia, nie rozwarstwia się zapobiegając przyleganiu do skóry i podrażnieniom.

Dlaczego Canpol Babies oddychające podkłady poporodowe są dobre dla młodych mam?

Tuż po porodzie ani podpaski, ani tampony nie są wskazane do stosowania jako produkty higieniczne. Młoda mama powinna wybrać duże, chłonne środki absorpcyjne wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Właśnie takie są Canpol Babies oddychające podkłady poporodowe. Spora powierzchnia skutecznie chroni pościel i bieliznę przed zabrudzeniem.

Podkład poporodowy – ile go potrzeba po porodzie?

Przyszła mama powinna zabrać do szpitala przynajmniej jedno opakowanie dużych podkładów poporodowych (takich jak Canpol Babies). Macica najintensywniej oczyszcza się przez pierwsze 2 tygodnie po porodzie i wtedy też występuje najobfitsze krwawienie. Warto kupić 2-3 opakowania podkładów, a następnie obserwować swój organizm i dostosować wielkość i chłonność środka absorpcyjnego do potrzeb.

A co jeśli nie wszystkie duże podkłady zostaną wykorzystane? Canpol Babies oddychające podkłady poporodowe można rozłożyć i wykorzystać potem jako zabezpieczenie np. przy przewijaniu maluszka.

Co to jest podkład poporodowy?

Podkład poporodowy (np. Canpol Babies) to coś w rodzaju dużej podpaski, ale charakteryzuje się większą przewiewnością i chłonnością. Poza tym wykonuje się go z delikatnych w dotyku materiałów, aby nie podrażniał obolałego krocza.

Podkład poporodowy – jak używać?

Canpol podkłady poporodowe mogą być używane tak jak podpaski, czyli w formie przyklejonej do bielizny albo jako dodatkowe zabezpieczenie materaca. Kobieta po porodzie powinna pamiętać o częstym zmienianiu podkładów, najlepiej co 2-3 godziny, regularnym podmywaniu się i wietrzeniu krocza. Takie zabiegi pozwalają uniknąć namnażania się bakterii oraz infekcji intymnych, jak również przyspieszają gojenie się ran.

Poza tym młoda mama powinna nosić nieobciskającą, bawełnianą bieliznę oraz wybierać prysznic zamiast kąpieli.


Przeznaczenie

Produkt przeznaczone są dla kobiet w czasie połogu.

Dystrybutor

CANPOL SP. Z O.O.

Producent

Canpol

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.