CeraVe

  (33)

Marka CeraVe została stworzona w 2005 roku przez naukowców ze Stanów Zjednoczonych i przodujących w swojej dziedzinie dermatologów. Firma produkuje kosmetyki z ceramidami do pielęgnacji skóry. Produkty wspomagają regenerację naskórka oraz wspierają odbudowę jego naturalnej bariery ochronnej.

Sortuj według

Technologia CeraVe

Kosmetyki CeraVe powstają z wykorzystaniem ceramidów oraz technologii MultiVesicular Emulsion (MVE). Umożliwia ona uwalnianie składników aktywnych (ceramidów, fitosfingozyny i kwasów tłuszczowych) w sposób kontrolowany, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona przez dłuższy czas. Technologia MVE została użyta do produkcji pierwszych produktów CeraVe: nawilżającego balsamu, emulsji oraz nawilżającej emulsji do mycia. Z czasem oferta marki poszerzyła się o kolejne kosmetyki do pielęgnacji skóry.

Produkty dostępne w ofercie CeraVe

Kosmetyki do ciała CeraVe mają przystępne ceny, dlatego są łatwo dostępnym rozwiązaniem dla posiadaczy wrażliwej i problematycznej skóry. Polecane i opracowywane przez dermatologów, pomagają odpowiednio nawilżyć naskórek i przywrócić mu komfort. Dzięki łagodnej pielęgnacji wzmacniającej naturalną warstwę ochronną skóra skuteczniej broni się przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Produkty CeraVe można stosować do pielęgnacji twarzy i ciała, choć niektóre z nich mają bardziej precyzyjnie określone przeznaczenie. W kosmetykach marki wykorzystano wyjątkowe połączenie 3 ceramidów identycznych z tymi występującymi w ludzkiej skórze. Sprawdź, jakie preparaty od CeraVe znajdziesz w ofercie producenta i skompletuj swój kosmetyczny niezbędnik!

Balsamy CeraVe – długotrwałe nawilżenie suchej skóry

Opracowany przez Cerave balsam nawilżający wykorzystuje technologię MVE gwarantującą stopniowe uwalnianie składników aktywnych. Od momentu nałożenia produktu na skórę rano do wzięcia prysznica pod koniec dnia ciało pozostaje idealnie nawilżone. Balsamy CeraVe warto stosować przy trądziku, łuszczycy i skórze atopowej. Wzmocnią barierę naskórkową i ukoją podrażnienia. Oferowane kosmetyki są bezzapachowe i hipoalergiczne, a zatem bezpieczne dla wrażliwej skóry.

Kosmetyki CeraVe do mycia twarzy

CeraVe produkuje delikatne żele i emulsje do mycia ciała pozwalające na łagodne oczyszczanie bez uszkadzania naturalnej warstwy ochronnej cery. Pomagają pozbyć się brudu i nadmiaru sebum, lecz po aplikacji pozostawiają uczucie komfortu. Oferowany przez Cerave żel do mycia twarzy oprócz ceramidów zawiera nawilżający kwas hialuronowy oraz wzmacniający niacynamid.

Jeżeli szukasz kosmetyków niezatykających porów i regulujących wydzielanie sebum, wypróbuj produkty Cerave. Trądzik będzie miał ograniczone objawy, a kondycja cery ulegnie szybkiej poprawie. W przypadku problemu z wypryskami możesz zastosować też wygładzający żel Cerave SA. Ma działanie kojące, usuwa zanieczyszczenia i zmniejsza produkcję sebum.