Cetaphil

  (24)

Cetaphil jest marką dermokosmetyków należącą do firmy Galderma. Jej przebadane klinicznie produkty opracowywane są z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej. Kosmetyki odpowiadają potrzebom pacjentów z problemami skórnymi takimi jak alergie czy AZS.

Sortuj według

Cetaphil - produkty pomocne przy problemach dermatologicznych

Pieczenie, swędzenie czy nadmierne wysuszenie skóry są często rezultatem niewłaściwej pielęgnacji. Wspomniane dolegliwości mogą być szczególnie dotkliwe w przypadku wrażliwej cery. Myśląc o potrzebach wymagającej skóry, warto sięgnąć kosmetyki opracowane przez Cetaphil.

Wyroby marki opracowano tak, by pasowały do potrzeb osób zmagających się z problemami natury dermatologicznej. Kosmetyki do ciała tworzone przez Cetaphil nadają się także do pielęgnacji skóry z trądzikiem czy łuszczycą. Zawarte w nich substancje działają nawilżająco i łagodzą podrażniania. Produkty Cetaphil pomagają zregenerować naskórek i przywrócić komfort podrażnionej skórze.

Bezpieczne, łagodne kosmetyki dla całej rodziny

Stworzone przez Cetaphil kremy, emulsje, żele i balsamy są bezpieczne w stosowaniu i delikatne dla skóry. Dzięki hipoalergicznym formułom nadają się do codziennej pielęgnacji nawet w przypadku skłonności do alergii czy atopii. Produkty marki mogą stosować również dzieci i niemowlęta. Kolejną zaletą wyrobów Cetaphil jest fakt, że mają korzystne ceny. Ich oferta okazuje się na tyle bogata, że łatwo skompletować swój kosmetyczny niezbędnik.

Dermokosmetyki Cetaphil dla wrażliwej skóry

Produkty Cetaphil do mycia twarzy powstały w trosce o potrzeby szczególnie wymagającej cery. Jeśli Twoja skóra często ulega podrażnieniom na skutek działania czynników zewnętrznych, masz skłonność do alergii czy atopii, wypróbuj kosmetyki producenta. Oferowane emulsje, balsamy i inne produkty Cetaphil nie zawierają drażniących i sztucznych substancji. Dzięki prostym, bezpiecznym składom nie powodują podrażnień, nie przesuszają i nie wywołują alergii. Dodatkowo dermokosmetyki Cetaphil wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry.