Lifelinediag Chrome.Point chrom pikolinian chromu, 40 g

Dostępny
66,30

O produkcie: Lifelinediag Chrome.Point chrom pikolinian chromu, 40 g

100051870

Opis

Lifelinediag Chrome.Point chrom pikolinian chromu, suplement diety, 40 g to suplement diety, który za sprawą płynnej postaci zapewnia wchłanianie chromu do komórek organizmu. Preparat wzbogaca codzienną dietę w chrom i usprawnia funkcjonowanie organizmu.


Właściwości

 • Wskazany dla osób dorosłych.
 • Chrom jest ważny dla osób z cukrzycą, nieprawidłowym poziomem cholesterolu, zmianami miażdżycowymi i nadwagą.
 • Chrom wspiera odchudzanie i wyrównuje poziom cholesterolu.
 • Pozbawiony sztucznych aromatów i barwników.
 • Naturalny skład.
 • Wegański.
 • Nietestowany na zwierzętach.

Lifeline Diag Chrome.Point to specjalnie opracowany suplement diety na bazie pikolinianu chromu, który jest trwałą postacią chromu w formie związku helatowego. Preparat jest wskazany wyłącznie dla osób dorosłych i ma formę płynną, dzięki czemu gwarantuje wchłanianie substancji odżywczych przez organizm i pozwala na zaspokojenie dziennego zapotrzebowania na chrom. Płyn zamknięty jest w ciemnej i szklanej butelce, która zapewnia czystość składu produktu i chroni go przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Chrom, czyli składnik suplementu diety Chrome.Point marki Lifeline Diag, jest ważnym składnikiem czynnika tolerancji glukozy. Oznacza to, że usprawnia metabolizm glukozy w organizmie i wspiera go w walce z cukrzycą. Co więcej, chrom łagodzi objawy typowe dla miażdżycy i pomaga pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Pobudza on również aktywność trzustki i pozwala utrzymać optymalny poziom cholesterolu.


Tabela

Składniki W 2,5 ml RWS*
Magnez 57 mg 15,2%

*RWS – referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Woda oczyszczona, magnez (chlorek magnezu, sole magnezowe kwasu cytrynowego), nośnik – glicerol, regulator kwasowości – kwas winowy (L(+)-), substancja konserwująca – sorbinian potasu.


Jak stosować

Rozcieńczyć w 100 ml wody.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe i dzieci powyżej 4 roku życia 2,5 ml (2,5 g) dziennie.


Przeznaczenie

Wzmocnienie organizmu.


Ostrzeżenia

 • Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
 • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Dzieci do 12 roku życia stosowanie powinny skonsultować z lekarzem. Dla dodatkowej ochrony nakrętka produktu wyposażona jest w plombę – nie używać jeżeli zabezpieczenie jest zniszczone. Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem. Występujący w produkcie osad nie stanowi wady produktu.
 • Sposób przechowywania:
  Przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zamrażać. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Producent

NutroPharma Sp. z o.o.
Jedności 10A,
05-506 Lesznowola,
Polska


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.