Lifelinediag

  (8)

Lifelinediag to polska firma prowadząca działalność badawczą. Dysponuje własnym laboratorium, w którym przeprowadza liczne testy, a także produkuje suplementy diety. Jej siedziba mieści się w Katowicach, a laboratorium – w Cieszynie. Marka współpracuje z partnerami z całego świata.

Sortuj według

Suplementy diety Lifelinediag

Lifelinediag zajmuje się produkcją witamin i minerałów. To wyroby, które wspierają walkę z rozwojem bakterii i pomagają oczyścić organizm z metali ciężkich oraz toksyn. Wśród produktów Lifelinediag można wyróżnić również wyroby pomagające zachować odpowiednie funkcjonowanie układu immunologicznego czy zmniejszyć uczucie zmęczenia lub znużenia. Niektóre z nich wspierają także działanie mięśni i utrzymanie równowagi elektrolitowej.

W ofercie marki Lifelinediag znaleźć można zarówno produkty z jednym pierwiastkiem, jak i preparaty znacznie bardziej złożone. To m.in. środki z miedzią, cynkiem, potasem czy magnezem. W asortymencie producenta pojawia się również Lifelinediag C. Point witamina C. To wyrób o wysokim stężeniu kwasu askorbinowego i czystym składzie. Nie zawiera dodatkowych substancji ulepszających. Umieszczono go w opakowaniu, który pomaga zapobiec procesom utleniania witaminy C. Buteleczka powstała z ciemnego szkła ograniczającego dostęp promieniowania słonecznego do jej wnętrza. Wiele produktów Lifelinediag ma płynną, łatwo przyswajalną formułę. Umieszczono je w opakowaniach zwiększających wydajność porcjowania. Produkty te nie zawierają sztucznych barwników, aromatów oraz wzmacniaczy smaku.

Szerokie działania marki Lifelinediag

Lifelinediag przeprowadza również analizę pierwiastkową włosa EHA. To badanie, które pozwala na określenie zawartości 29 pierwiastków w ludzkim organizmie. Są one przeprowadzane w celu ujawnienia niedoborów ważnych substancji. Badania te są realizowane we własnym laboratorium marki Lifelinediag. Marka wypuszcza także własne czasopismo. Porusza w nim ważne kwestie, takie jak popularne terapie, tajniki badania pierwiastkowego włosa czy powszechnie odczuwane dolegliwości i ich przyczyny. Czasopismo to jest wydawane cyklicznie. Pracują nad nim specjaliści z zakresu medycyny rodzinnej, dietetyki, promocji zdrowia, psychologii oraz nauk przyrodniczych.