ClearLab

  (100)

ClearLab jest producentem miękkich soczewek kontaktowych. Działa na rynku już od 1980 roku. Marka stosuje w swoich produktach opatentowane rozwiązania. Dysponuje certyfikatami potwierdzającymi jakość wytwarzanych wyrobów – ma m.in. amerykański certyfikat FDA.

Sortuj według

Szkła kontaktowe i preparaty do pielęgnacji szkieł ClearLab

Marka ClearLab zajmuje się produkcją szkieł kontaktowych, w tym również niestandardowych soczewek torycznych z precyzyjną optyką. W asortymencie producenta znaleźć można produkty klasyczne oraz kolorowe, zmieniające barwę tęczówki. Marka oferuje wyroby jednodniowe i miesięczne. Zajmuje się również produkcją płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

  • Do najważniejszych produktów marki ClearLab można zaliczyć preparaty z serii Eyedia™. Wyroby te cechują się naturalnym pH, podobnym do odczynu ludzkich łez. Preparaty te spełniają wymagania dotyczące dezynfekcji według standardu ISO. Zawierają składniki, które pomagają wyeliminować szkodliwe mikroorganizmy znajdujące się na soczewkach. Wyroby te są wykorzystywane do usuwania złogów białek i lipidów oraz martwych i żywych organizmów ze szkieł kontaktowych.
  • Soczewki kontaktowe ClearLab cechują się gładką powierzchnią i wysoką zawartością wody. Pozwalają na wyraźne i jasne widzenie nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Powstają z materiału silikonowo-hydrożelowego, który pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia alergii.

Soczewki kolorowe od ClearLab

  • Marka ma w swojej ofercie również soczewki kolorowe. To jednodniowe produkty wykonane z zastosowaniem biokompatybilnej technologii AQUAGRIP™. Pomaga ona zachować odpowiednie nawilżenie oczu. Soczewki te nie zawierają składników, które mogłyby powodować reakcje alergiczne oczu. Pigment został poddany mikrokapsułkowaniu, a soczewka – pokryta powłoką ochronną od zewnętrznej strony.
  • W soczewkach kolorowych ClearLab dostępnych w Dr. Max stosuje się barwniki klasy medycznej zatwierdzone przez FDA. Wyroby te są zgodne z przepisami MFDS i US FDA. Marka oferuje kolorowe szkła kontaktowe w wielu barwach. To zarówno odcienie naturalne, jak i niestandardowe z kolekcji galaktyka. Do najważniejszych wyrobów tego producenta warto zaliczyć ClearLab ClearColor 1-Day kolorowe soczewki kontaktowe błękitne. To produkty, które nie tylko zmieniają barwę tęczówki, lecz także korygują ewentualne wady wzroku. Wyroby marki ClearLab mają przystępne ceny.