Compeed, plastry na odciski między palcami, 10 plastrów

Marka: COMPEED

Plastry na odciski między palcami, chronią przed otarciami, koją ból.

Dostępny
18,58

O produkcie: Compeed, plastry na odciski między palcami, 10 plastrów

100001349

Opis

Plastry na odciski:
- chronią przed uciskiem i otarciami
- natychmiastowo uśmierza ból
- pozostaje na miejscu

Właściwości

Plastry Compeed na odciski zlokalizowane między palcami opracowano w oparciu o technologię hydrokoloidową, która jest niezastąpiona w walce z uciążliwym dyskomfortem.

  • Pomaga uzyskać natychmiastową ulgę w bólu, dzięki grubej wyściełanej warstwie błyskawicznie znoszącej nacisk i obcieranie będące przyczyną tworzenia się odcisku.
  • Wspiera łagodzenie dyskomfortu poprzez amortyzację nacisku.
  • Umożliwia gojenie ran od wewnątrz, nawilżając i zmiękczając miękkie i twarde odciski, co pomaga w ich usuwaniu.
  • Wodoodporna formuła i dobrze dopasowujący się kształt pomagają w utrzymywaniu optymalnego poziom wilgoci i ochronie przed dostępem bakterii.
  • Dzięki ultraprzylepnym i wymodelowanym krawędziom wspiera redukowanie bolesnego ocierania, chroniąc przed dalszym naciskiem nawet do kilku dni.

Czy plastry Compeed na odciski są skuteczne?

Technologia wodoodpornego produktu, jakim są plastry Compeed na odciski, bazuje na żelu hydrokoloidowym, który pomaga w łagodzeniu dyskomfortu i usuwaniu uciążliwych dolegliwości. Specjalna budowa plastrów sprawia, że warstwa amortyzacji dobrze dopasowuje się do Twoich ruchów i pozostaje w oczekiwanym miejscu na długo. Dzięki oddychającej formule produkt wspomaga naturalny proces gojenia.

Jak długo trzeba nosić plastry Compeed na odciski?

Plastry Compeed na odciski zaleca się nosić do momentu, aż same zaczynają się odklejać. Przeważnie produkt utrzymuje się na skórze do kilku dni. W celu całkowitego pozbycia się dyskomfortu rekomenduje się stosować plaster do chwili zagojenia skóry.

Jak przykleić plastry Compeed na odciski?

Preparaty na odciski takie jak produkt Compeed zaleca się stosować na oczyszczoną, osuszoną i nieposmarowaną kremem skórę. W celu aplikacji należy usunąć papierową warstwę plastra — najpierw górną, później dolną. Następnie trzeba umieścić produkt na skórze tak, aby osadzony w nim dysk znalazł się dokładnie na odcisku. Potem na sam koniec rekomenduje się wygładzić brzegi plastra.


Skład

Sztuczny elastomer, żywice klejące, cząstki hydrokoloidowe (karboksymetyloceluloza sodowa) plastyfikator, folia poliuretanowa.

Jak stosować

Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Nie dotykaj warstwy samoprzylepnej plastra. Pozostaw plaster na odcisku, aż do momentu kiedy sam zacznie się odklejać. Może pozostawać na miejscu nawet do kilku dni.

Przeznaczenie

Zastosowanie:
- Na istniejąca odciski, aby przynieść ułgę w bólu.
- W przypadku ciasnych butów, aby zapobiegać powstawaniu odcisków.

Ostrzeżenia

Osoby chore na cukrzycę powinny zasięgnąć porady lekarza przed użyciem.
Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Waga

10 plastrów

Dystrybutor

Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
Iłżecka 24
02-135 Warszawa

Producent

Johnson & Johnson

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.