Compeed

  (19)

Plastry Compeed skutecznie usuwają pęcherze, odciski, halluksy, modzele. Sprawdzają się również w przypadku opryszczki. Marka należy do międzynarodowego koncernu Johnson & Johnson słynącego z zastosowania innowacyjnych technologii i rozwiniętego zaplecza badawczo-rozwojowego.

Sortuj według

Compeed - plastry na pęcherze

Plastry Compeed stanowią doskonały sposób na pęcherze. Chronią stopy i wspomagają procesy związane z gojeniem się. Ich zastosowanie zabezpiecza także przed rozwojem zakażeń bakteryjnych w miejscu uszkodzenia naskórka. W ofercie marki znajduje się także Compeed sztyft przeciw pęcherzom o działaniu profilaktycznym. Produkt zapobiega tworzeniu się otarć oraz pęcherzy.

Compeed - plastry na odciski

Odciski powstają najczęściej w wyniku noszenia nieprzewiewnego, uciskającego obuwia. Tworzą się na podeszwie stopy, a także pomiędzy palcami. Żeby wyeliminować dolegliwości bólowe, warto sięgnąć po produkty Comped dostępne w różnych cenach.  Plastryna odciski przynoszą szybką ulgę, a dodatkowo amortyzują i izolują przed bakteriami.  Nakleja się je na oczyszczoną skórę. Do wyboru są m.in. Compeed plastry na odciski z kwasem salicylowym o właściwościach zmiękczających i nawilżających. Poleca się je szczególnie w przypadku rozległych i trudnych do usunięcia zmian.

Compeed - plastry na opryszczkę

Opryszczka przydarza się w najmniej spodziewanych momentach. Zapoczątkowuje się wyniku stresu lub obniżonej odporności organizmu. Występuje w formie pęcherzy wypełnionych płynem.  W jej przebiegu często doświadcza się spierzchnięcia ust. Plastry marki Compeed na opryszczkę charakteryzują się wysoką skutecznością i cieszą się dobrymi opiniami klientów. Nie tylko przyspieszają gojenie się skóry, ale również sprawiają, że zmiany stają się mniej widoczne.

Plastry Compeed na opryszczkę - do stosowania przy pierwszych objawach

Marka oferuje Compeed dyskretne plastry lecznicze na opryszczkę. Nadają się one do zastosowania już w przypadku pojawienia się pierwszych objawów (w postaci uczucia mrowienia, pieczenia lub swędzenia). Plastry na opryszczkę są niewidoczne na skórze i działają do 12 godzin (od momentu aplikacji). Stanowią doskonałą barierę przed rozprzestrzenianiem się bakterii.