Compeed

Plastry Compeed skutecznie usuwają pęcherze, odciski, halluksy, modzele. Sprawdzają się również w przypadku opryszczki. Marka należy do międzynarodowego koncernu Johnson & Johnson słynącego z zastosowania innowacyjnych technologii i rozwiniętego zaplecza badawczo-rozwojowego.

Sortuj według
Uśmierzające ból plastry nawilżające, stosować na zrogowacenia stóp.
Plastry na odciski chronią przed uciskiem i otarciami, uśmierzają ból.
Plastry na odciski między palcami, chronią przed otarciami, koją ból.
Wąskie plastry na pęcherze, uśmierzają ból, chronią przed otarciami.
Plastry na zwyrodnienia kostne, miękki, żelowy materiał ochronny.
Przynoszące ulgę w bólu i osłaniające plastry na średnie pęcherze.
Sztyft skutecznie zapobiegający pęcherzom i otarciom na stopach.
Krem na popękane lub suche pięty, zawiera mocznik i kwas mlekowy.
Średnie plastry na pęcherze, chronią przed otarciami, uśmieżają ból.

Compeed - plastry na pęcherze

Plastry Compeed stanowią doskonały sposób na pęcherze. Chronią stopy i wspomagają procesy związane z gojeniem się. Ich zastosowanie zabezpiecza także przed rozwojem zakażeń bakteryjnych w miejscu uszkodzenia naskórka. W ofercie marki znajduje się także Compeed sztyft przeciw pęcherzom o działaniu profilaktycznym. Produkt zapobiega tworzeniu się otarć oraz pęcherzy.

Compeed - plastry na odciski

Odciski powstają najczęściej w wyniku noszenia nieprzewiewnego, uciskającego obuwia. Tworzą się na podeszwie stopy, a także pomiędzy palcami. Żeby wyeliminować dolegliwości bólowe, warto sięgnąć po produkty Comped dostępne w różnych cenach.  Plastryna odciski przynoszą szybką ulgę, a dodatkowo amortyzują i izolują przed bakteriami.  Nakleja się je na oczyszczoną skórę. Do wyboru są m.in. Compeed plastry na odciski z kwasem salicylowym o właściwościach zmiękczających i nawilżających. Poleca się je szczególnie w przypadku rozległych i trudnych do usunięcia zmian.

Compeed - plastry na opryszczkę

Opryszczka przydarza się w najmniej spodziewanych momentach. Zapoczątkowuje się wyniku stresu lub obniżonej odporności organizmu. Występuje w formie pęcherzy wypełnionych płynem.  W jej przebiegu często doświadcza się spierzchnięcia ust. Plastry marki Compeed na opryszczkę charakteryzują się wysoką skutecznością i cieszą się dobrymi opiniami klientów. Nie tylko przyspieszają gojenie się skóry, ale również sprawiają, że zmiany stają się mniej widoczne.

Plastry Compeed na opryszczkę - do stosowania przy pierwszych objawach

Marka oferuje Compeed dyskretne plastry lecznicze na opryszczkę. Nadają się one do zastosowania już w przypadku pojawienia się pierwszych objawów (w postaci uczucia mrowienia, pieczenia lub swędzenia). Plastry na opryszczkę są niewidoczne na skórze i działają do 12 godzin (od momentu aplikacji). Stanowią doskonałą barierę przed rozprzestrzenianiem się bakterii.