Compeed plastry na pęcherze, średnie, 5 plastrów

Marka: COMPEED

Przynoszące ulgę w bólu i osłaniające plastry na średnie pęcherze.

Dostępny
18,97

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Compeed plastry na pęcherze, średnie, 5 plastrów

100001353

Opis

Plaster na pęcherze.
5 x 4,2 x 6,8 cm

Właściwości

W produkcie Compeed na pęcherze zastosowano technologię hydrokoloidową, która wykorzystuje żel aktywny z cząsteczkami pochłaniającymi wilgoć.

  • Gruba warstwa amortyzacji pomaga w rozprowadzaniu nacisku wywieranego na pęcherze na stopach, co natychmiastowo wspomaga w łagodzeniu bólu.
  • Odpowiednio wymodelowane przezroczyste krawędzie gładko przylegają do skóry. Dzięki temu wspierają zmniejszanie tarcia, co pomaga przyspieszyć proces gojenia.
  • Dzięki dobrze dopasowanej i wodoodpornej formule plaster nie blokuje przepływu powietrza. Jednocześnie wspomaga ochronę przed bakteriami i utrzymuje się na skórze nawet do kilku dni.

Czy plastry Compeed na pęcherze są skuteczne?

W produkcie marki Compeed na pęcherze wykorzystano technologię hydrokoloidową, która wspomaga naturalny proces gojenia ran. Jednocześnie pomaga w równomiernym rozprowadzaniu nacisku wywieranego na pęcherz, co wspiera natychmiastowe łagodzenie bólu i dyskomfortu. Dzięki wodoodpornej formule i ultraprzylepnym brzegom plaster Compeed na pęcherze utrzymuje się na skórze do kilku dni.

Jak przykleić plaster Compeed na pęcherze?

Preparaty na odciski czy pęcherze zaleca się stosować na czystą i suchą skórę. Podczas usuwania papierowej warstwy ochronnej nie powinno się dotykać powłoki samoprzylepnej. Produkt należy przykleić pewnym ruchem tak, aby całkowicie zasłaniał pęcherz. Po aplikacji zaleca się wygładzić jego brzegi. Plaster najlepiej nosić na skórze do momentu, aż sam nie zacznie się odklejać.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

- przy pierwszych oznakach ocierania, aby zapobiegać powstawawaniu pęcherzy,
- na istniejące pęcherze, aby przynieść natychmiastową ulgę w bólu i przyspieszyć gojenie.

Ostrzeżenia

W przypadku cukrzycy, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Waga

5 Plastrów

Dystrybutor

Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.
Iłżecka 24
02-135 Warszawa

Producent

Johnson & Johnson

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.