Controly

  (9)

Controly to marka należąca do polskiej firmy Hydrex Diagnostics obecnej na rynku od 1987 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją akcesoriów dla placówek medycznych, szpitali, laboratoriów i stacji krwiodawstwa, a także drobnego sprzętu do użytku domowego.

Sortuj według

Sprzęt do diagnostyki Controly

Marka Controly oferuje sprzęt do domowej i profesjonalnej diagnostyki medycznej, charakteryzujące się łatwą i intuicyjną obsługą. Wyposażono je w czytelne wyświetlacze z podświetleniem oraz przyciski pozwalające na uruchomienie urządzenia. Firma ma w swoim asortymencie termometry, nebulizatory, ciśnieniomierze, szczoteczki soniczne. Wśród produktów Controly można wyróżnić m.in. termometr do ucha i czoła Controly YI-100 C do bezdotykowego badania temperatury o częstotliwości pomiarowej 512 razy na sekundę.

Termometry i nebulizatory Controly wyposażone w nowoczesne technologie

Termometry bezrtęciowe Controly dostępne w Dr. Max posiadają wydajne baterie o żywotności do 2500 pomiarów. Wykorzystują technologie, które pozwalają na określane temperatury ciała po przyłożeniu urządzenia do czoła. Firma ma w swojej ofercie także klasyczne modele z elastyczną końcówką Flexi, która odczytuje wynik już po 10 sekundach. Ceny urządzeń Controly zależą m.in. od ich przeznaczenia i zastosowanych technologii. Nebulizatory Controly zostały wyposażone w wibrującą membranę Smart Mesh. Taka budowa pozwala na wytworzenie ciśnienia powodującego rozpylanie cząsteczek. Do zestawów z nebulizatorami dołączono maseczki w różnych rozmiarach. Sprzęt diagnostyczny Controly jest wyposażony również w technologię Auto-Off, która wyłącza urządzenie po podaniu całej porcji leku. Marka ma w swojej ofercie także niewielkie urządzenia podróżne.

Sprzęt diagnostyczny Controly dla dzieci

Termometry Controly dla dzieci wyposażono w niewielkie końcówki i kolorową obudowę. Sprzęt pozwala na mierzenie temperatury pod pachą, w ustach lub odbycie. Wodoodporna konstrukcja zabezpiecza go przed uszkodzeniem. Controly ma w swojej ofercie także nebulizatory dziecięce w kształcie zwierzątek. Do takich produktów dołączono minigrę kompatybilną z telefonem. Niektóre sprzęty medyczne marki Controly pozwalają na wykonywanie pomiarów temperatury lub dozowanie leków niemowlętom. Mają niewielkie rozmiary i wyposażono je w wymienne końcówki. Pracują bardzo cicho.