Corega Power Max, krem mocujący do protez zębowych, 40 g

Marka: COREGA

Krem mocujący do protez zębowych posiadający neutralny smaku, trwały.

Dostępny
16,86

O produkcie: Corega Power Max, krem mocujący do protez zębowych, 40 g

100010673

Opis

Krem mocujący do protez zębowych o neutralnym smaku.

Właściwości

Krem Corega Power Max powstał z myślą o osobach, którym zależy na silnym i długotrwałym mocowaniu protez zębowych. Sprawdzi się zarówno do mocowania modeli częściowych i całkowitych. Pozwala na utrzymanie protezy nawet do 12 godzin* bez obaw o odklejenie. Dzięki temu solidnie chroni przed dostawaniem się resztek pokarmu, zapobiegając dyskomfortowi oraz namnażaniu się drobnoustrojów.

Krem do protez przyczynia się do precyzyjnego osłaniania brzegów protezy zębowej. To m.in. zasługa wygodnego w użyciu aplikatora, który pozwala na równomierne nałożenie produktu w odpowiedniej ilości. Dzięki temu masz pewność, że proteza będzie solidnie zamocowana. Preparat nie zawiera cynku, sztucznych barwików i aromatów. Ma neutralny smak, więc będziesz delektować się spożywanymi potrawami – bez obaw o zmianę ich walorów smakowych.  Możesz jeść wszystko to, na co masz ochotę i to co lubisz najbardziej.

Preparat Corega Power Max w połączeniu z tabletkami do czyszczenia marki Corega, zapewniają wysoki poziom higieny jamy ustnej. Wszystko za sprawą zdolności do redukowania nawet 10-krotnie więcej bakterii niż tradycyjna pasta do zębów, co wykazały testy laboratoryjne obejmujących moczenie*. To także sprawia, że pielęgnacja protezy zębowej jest łatwiejsza i skuteczniejsza. Krem mocujący do protez Corega Power został zamknięty w tubce. Opakowanie wykonano z materiału tekturowego pochodzącego z recyklingu i nadającego się do powtórnego wykorzystania*.

Jak działa krem do protez Corega Power Max?

Krem do protez Corega Power Max zawiera składniki, które zapewniają solidne mocowanie protez częściowych i całkowitych. Wyróżnia się najsilniejszym mocowaniem w porównaniu do innych produktów linii Corega.

Jak stosować krem do protez Corega Power Max?

Corega Power Max stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Zacznij od oczyszczenia i dokładnego osuszenia protezy. Następnie nanieś na nią niewielką ilość kremu, wykorzystując do tego celu aplikator. Włóż protezę do jamy ustnej i dociskaj ją przez kilka sekund.

Czy krem Corega Power Max ma przeciwwskazania do stosowania?

Producent nie podaje informacji dotyczących przeciwwskazań do stosowania tego kremu mocującego. Zachowaj ostrożność szczególnie, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Pamiętaj, że produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, dlatego chroń go przed dziećmi.

* https://corega.com/pl-pl/products/denture-adhesives/corega-max-hold/


Skład

Calcium/Sodium PVM/MA Co-polymer, Petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum.

Jak stosować

1. Protezę umyć i wysuszyć
2. Nanieść krem na protezę, niezbyt blisko jej krawędzi, w sposób pokazany na rysunku w dołączonej ulotce.

Górna proteza:
Nanosić długi ciągły pasek. Nanieść dwa krótsze paski na środku protezy.

Dolna proteza:
Nanosić długi ciągły pasek.

Proteza częściowa:
Nanieść dwa krótsze paski.

3. Wypłukać jamę ustną przed założeniem protezy
4. Założyć protezę, dociskając ją i przygryźć na kilka sekund dla pewnego mocowania

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przy prawidłowym stosowaniu produktu może dojść do połknięcia niewielkich ilości kremu; nie jest to szkodliwe. Niewłaściwie dopasowane protezy mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie. Należy kontrolować dopasowanie protez podczas regularnych wizyt u lekarza dentysty.

Waga

40 g

Dystrybutor

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Producent

GSK

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.