Opatrunek Cosmopor E, 7,2cm x 5cm, op. 5 szt.

Dostępny
5,59

O produkcie

100022990

Cmopor E jest jałowym, samoprzylepnym opatrunkiem z warstwą chłonną, który wykonany jest z miękkiej, oddychającej włókniny.

Właściwości

Cosmopor E jest jałowym, samoprzylepnym opatrunkiem z warstwą chłonną. Wykonany jest z miękkiej, oddychającej włókniny. Element chłonny jest pokryty siateczką polietylenową, która zapobiega przywieraniu opatrunku do rany i ogranicza dyskomfort podczas zmiany opatrunku. Dopasowuje się do kształtu ciała i pozwala skórze na swobodne oddychanie organiczając ryzyko odparzeń.

CECHY PRODUKTU:

  • Samoporzylepny;

  • Jałowy;

  • Oddychający;

  • Pojedynczo pakowany.

  • Rozmiar opatrunku: 5 cm x 7,2 cm (warstwa chłonna 2,5 cm x 4 cm)

Skład

Materiał nośny: biała włóknina; klej na bazie kauczuku syntetycznego, warstwa kontaktowa rany: przepuszczalna siatka wykonana z polietylenu, warstwa absorpcyjna: wiskoza

Jak stosować

Na oczyszczoną ranę przykleić opatrunek w taki sposób, aby warstwa chłonna całkowicie pokrwywała ranę, a powierzchnia klejąca nie stykała się z uszkodzoną skórą.

Przeznaczenie

Opatrunek Cosmopor E jest przeznaczony do stosowania w charakterze bezpiecznego, samoprzylepnego plastra do ochrony ran pooperacyjnych, jak i urazowych z umiarkowanym wysiękiem. Opatrunek ten nadaje się również do stosowania po zabiegach dezynfekcji, oczyszczania, itp.

Dystrybutor

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Producent

Paul Hartmann AG

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.