Opatrunek Cosmopor Skin Color, 7,2 cm x 5 cm, op. 5 szt.

Dostępny
7,53

O produkcie

100022994

Cosmopor Skin Color jest jałowym opatrunkiem wykonanym z miękkiej włókniny w kolorze cielistym. 

Właściwości

Cosmopor skin color jest jałowym opatrunkiem w kolorze ciała. Wykonany jest z miękkiej, odpornej na zachlapanie włókniny w cielistym kolorze. Dopasowuje się do kształtów ciała co zapewnia wygodę użytkowania. Produkt zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i jest odporny na zachlapanie wodą. Kolor cielisty czyni opatrunek wyjątkowo dyskretnym.

CECHY PRODUKTU:

  • W dyskretnym kolorze;

  • Wodoodporny;

  • Samoporzylepny;

  • Jałowy;

  • Oddychający;

  • Pojedynczo pakowany.

  • Rozmiar opatrunku: 5 cm x 7,2 cm (warstwa chłonna 2,5 cm x 4 cm)

Skład

Materiał nośny: włóknina w kolorze skóry; hipoalergiczny klej akrylowy; warstwa stykająca się z raną: siatka polietylenowa; warstwa chłonna: wiskoza

Jak stosować

Na oczyszczoną ranę przykleić opatrunek w taki sposób, aby warstwa chłonna całkowicie pokrwywała ranę, a powierzchnia klejąca nie stykała się z uszkodzoną skórą.

Przeznaczenie

Opatrunek Cosmopor skin color jest przeznaczony do ochrony ran pooperacyjnych jak i urazowych z umiarkowanym wysiękiem. Z uwagi na kolor zapewniający dyskrecję i ochronę przed promieniowaniem UV, świetnie sprawdzi się na odsłoniętych częściach ciała (twarz, dłonie). Opatrunek nadaje się również do stosowania po zabiegach, dezynfekcji, oczyszczania ran, itp.

Dystrybutor

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Producent

Paul Hartmann AG

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.