Cue, krople do uszu, 30 ml

Wyrób medyczny, krople do uszu przeznaczone do codziennej pielęgnacji.

Dostępny
19,53

Klienci kupili również

O produkcie: Cue, krople do uszu, 30 ml

100018490

Opis

Przeciwzapalne i przeciwgrzybicze krople do uszu CUE.

Właściwości

Cue krople do uszu to wyrób medyczny powstały z myślą o osobach narażonych na zapalenie uszu. Mogą być stosowane w ramach profilaktyki oraz wsparcie w leczeniu stanów zapalnych przewodu słuchowego o podłożu alergicznym, bakteryjnym lub grzybiczym. Sprawdzą się także w codziennej pielęgnacji uszu oraz jako preparat oczyszczający kanał słuchowy przed badaniem laryngologicznym. Formuła preparatu Cue krople do uszu bazuje na składnikach aktywnych, które wykazują właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. Ponadto odpowiadają za przyspieszenie regeneracji nabłonka oraz wpływają na prawidłową higienę uszu. W składzie wyrobu medycznego Cue krople do uszu znalazły się m.in.:

  • glicerol – pomaga w usunięciu nadmiaru płynu z tkanek zewnętrznego przewodu słuchowego; odpowiada za zmniejszenie obrzęku,
  • klimbazol – wykazuje właściwości przeciwgrzybicze,
  • alantoina – przyczynia się do łagodzenia podrażnień,
  • olejek z lebiodki pospolitej – wykazuje właściwości przeciwzapalne,
  • olejek z tymianku pospolitego – przyczynia się do łagodzenia stanów zapalnych,
  • olejek z cynamonowca cejlońskiego – wykazuje właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne,
  • olejek z rozmarynu lekarskiego – ma właściwości skierowane przeciwko aktywności drobnoustrojów (grzybów, bakterii), wykazuje właściwości przeciwzapalne.

Cue krople do uszu to wyrób medyczny odpowiedni do stosowania przez dzieci i osoby dorosłe. Został zamknięty w opakowaniu o pojemności 30 ml.

Jak działa Cue?

Cue krople do uszu to preparat zawierający składniki aktywne, które przyczyniają się do łagodzenia stanów zapalnych oraz odpowiadają za przyspieszenie regeneracji nabłonka. Ułatwiają oczyszczanie kanału słuchowego oraz zmniejszają podrażnienia spowodowane np. stosowaniem patyczków do uszu.

Jak stosować Cue?

Preparat Cue krople do uszu stosuj zgodnie z zaleceniami producenta – 2 razy dziennie. Do każdego ucha aplikuj 3-4 krople.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Cue?

Nie stosuj wyrobu medycznego Cue krople do uszu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników oraz perforacji błony bębenkowej.

Z czym nie łączyć Cue?

Producent nie podaje informacji odnośnie do tego, z czym nie łączyć tych kropli do uszu. W razie wątpliwości zasięgnij porady lekarskiej.

Czy Cue ma skutki uboczne?

Producent nie informuje o ewentualnych skutkach ubocznych związanych ze stosowaniem tych kropli do uszu. Jeśli jednak zauważysz u siebie niepokojące objawy, przerwij aplikowanie preparatu i skonsultuj się z lekarzem.


Skład

Składniki: glikol propylenowy, glicerol, klimbazol, glicyryzynian dwupotasowy, kwas octowy, alantoina, ekstrakty olejowe (Origanum Vulgare, Thymus Vulgaris, Cinnamomum Zeylanicum, Olea Europaea, Rosmarinus Officinalis, Mentha Piperita, Lavandula Officinalis, Hydrastis Canadensis, Citrus Limonum), woda oczyszczona

Jak stosować

Stosować 3-4 krople, dwa razy dziennie lub według wskazań lekarza

Przeznaczenie

Zalecane w stanach zapalnych przewodu słuchowego zewnętrznego oraz do codziennej pielęgnacji uszu.

Waga

Objętość netto: 30 ml

Dystrybutor

VITAMED

Producent

VITAMED
ul. Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.