Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460 Color Of The Year 2021, 2 sztuki

Dostępny
51,59

O produkcie

100036827

Szczoteczka do zębów CS 5460 Color Of The Year 2021.

Właściwości

Połączenie wesołej barwy żółtej i stonowanej szarej. Oto nasza edycja specjalna „Kolor roku 2021 Pantone – jaskrawożółty 13-0647 i bezkompromisowo szary 17-5104". Ta kombinacja kolorów emanuje pozytywną energią i ciepłem, dzięki czemu Twoje codzienne czynności przeradzają się w czystą radość.

Dziąsła kochają tę szczoteczkę: dzięki 5460 włóknom CUREN®. Szczoteczka CS 5460 ultra soft jest niezwykle delikatna i efektywna, popularna na całym świecie. 5460 włókien CUREN®,  o średnicy 0,1 mm.

Największym wrogiem dla płytki nazębnej jest delikatne włosie CUREN®: szczoteczki CS są niezwykle delikatne. 5460 włókien CUREN® na główce szczoteczki czyni ją niezwykle gęstą i efektywnie czyszczącą powierzchnię zębów. Podczas gdy jest ono delikatne dla dziąseł i zębów; jest wyjątkowo twarde dla płytki nazębnej. Każdy, kto spróbuje szczoteczki CS nie będzie chciał używać innych szczoteczek do zębów.

Szczoteczki do zębów CURAPROX nie tylko pomagają zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, ale także rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Włókna CUREN® są inne, niż te wykonane z nylonu, pozostają tej samej miękkości w jamie ustnej kiedy są wilgotne jak i wtedy, kiedy są suche.

·         Delikatne czyszczenie dzięki włóknom CUREN®

·         Skuteczne oczyszczanie powierzchni zębów dzięki gęsto ułożonym włóknom CUREN®

·         Kompaktowa, lekko odchylona główka

·         Ośmiokątna rączka pomaga użytkownikom trzymanie szczoteczki pod właściwym kątem

Producent

Curadent

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.