Curaprox Perio Plus+ Protect, płyn do płukania, 200 ml

27,36
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100013634

Perio Plus + Protect z CHX 0,12% i CITROX® to płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną, który dodatkowo zawiera CITROX® - naturalny bioflawonoid wyekstrahowany z gorzkich pomarańczy.

Dystrybutor

CURADEN Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Długosza 48
PL-51-162 Wrocław

Pojemność

Masa/objętość netto: 200 ml

Producent

CURADEN INTERNATIONAL AG

Przeznaczenie

Do długotrwałego stosowania (do 1 miesiąca) w ochronie przed chorobami jamy ustnej, w tym zapaleniem dziąseł i przyzębia.

Skład INCI

Aqua, Xyliotl, Polysorbate 20, Chlorhexidine Digluconate, Aroma, Phenoxyethanol, VP/VA Copolymer, Sucralose, Cetylpyridinium Chloride, Polylysine, Citric Acid, Citrus Aurantium Amara Peel Extract, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride.

Jak stosować

Płukać usta 2 razy dziennie przez 60 sekund.

Właściwości

Płyn zawiera nieco mniej stężony roztwór CHX, płyn Perio Plus+ Protect to idealne rozwiązanie przeznaczone do długotrwałego stosowania w ochronie przed szeroką gamą chorób jamy ustnej - w tym zapaleniem dziąseł, przyzębia czy peri-implantitis.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.