Dettol, antybakteryjny spray do powierzchni o zapachu limonki z miętą, 500 ml

Marka: DETTOL
Dostępny
19,57

O produkcie

100019425

Antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt z żywnością. Zabija 99,9% bakterii. Spray nie zawiera wybielacza.

Właściwości

  • Antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii
  • Bez wybielaczy
  • Bezpieczny do użycia na powierzchniach mających kontakt z żywnością.

Skład INCI

Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,96 g/kg. Składniki: < 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, limonen. Więcej informacji o składnikach: rbeuroinfo.com. Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7193/17.

Jak stosować

Przekręć dyszę na pozycję ON. Spryskaj czyszczona powierzchnię. Przetrzyj czystą, wilgotną ściereczką i pozwól żeby powierzchnia wyschła. Nie trzeba spłukiwać.

W przypadku czyszczenia urządzeń elektrycznych, spray rozpyl na ściereczkę i przetrzyj powierzchnię. W celu usunięcia bakterii pozostaw produkt na 5 min, w celu usunięcia drożdży pozostaw produkt na 15 min.

Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Nie stosować do: okien, luster, tkanin, porowatych, malowanych lub lakierowanych powierzchni. Nie używać z detergentami lub środkami dezynfekującymi. Unikać kontaktu z plastikowymi butelkami dla niemowląt, które mogą pękać w czasie sterylizacji parą.

Przed użyciem wypróbuj produkt w niewidocznym miejscu.

Przeznaczenie

Produkt jest odpowiedni do: desek do krojenia, krzesełek dziecięcych, mat do przewijania, lodówek, koszy na śmieci, zlewów kuchennych, wanien i zaworów, desek sedesowych.

Ostrzeżenia

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pojemność

500 ml netto

Producent

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.