Dettol

  (7)

Produkty marki Dettol po raz pierwszy pojawiły się w szpitalach. Zastosowano tam opracowany przez firmę antyseptyczny płyn do dezynfekcji skóry podczas zabiegów chirurgicznych. Obecnie Dettol pomaga rodzinom dbać o zdrowie dzięki lepszej higienie i ochronie przed chorobotwórczymi bakteriami.

Sortuj według

    Produkty w ofercie marki Dettol

    Początkowo produkty Dettol służyły do zapobiegania zakażeniom przy skaleczeniach i otarciach. Od tego czasu oferta marki znacznie się rozszerzyła. Aktualnie dostępne są żele i mydła do dezynfekcji dłoni oraz środki czystości zwalczające bakterie. Co ważne, produkty Dettol mają przystępną cenę. Oznacza to, że zamówienie środków do dezynfekcji do swojego domu nie wiąże się z dużym wydatkiem. Sprawdź, jakie wyroby marki Dettol znalazły się w portfolio producenta!

    Preparaty Dettol do dezynfekcji rąk i powierzchni

    Opracowane przez Dettol mydło pomaga zwalczać bakterie, nie szkodząc przy tym skórze dłoni. Preparat pozostawia po sobie uczucie czystości i odświeżenia. To produkt odpowiedni do codziennego stosowania. Mydło Dettol jest delikatne dla skóry. Występuje w wariantach łagodzących, nawilżających, orzeźwiających, pielęgnujących i kojących. W miejscach odwiedzanych przez wiele osób najlepiej sprawdzi się oferowany przez Dettol dozownik bezdotykowy. Produkt polecany jest do sklepów, restauracji, biur i innych miejsc publicznych. Gdy jego zawartość się zużyje, bezproblemowo umieścisz w nim wybrany Dettol wkład z mydłem.

    W ofercie marki nie zabrakło również żeli do dezynfekcji dłoni. Produkty pozwalają zadbać o higienę rąk, gdy nie ma się dostępu do bieżącej wody. Warto zabrać żel Dettol w podróż, do autobusu czy na zakupy. Asortyment firmy obejmuje też środki do dezynfekcji powierzchni. Stworzony przez Dettol spray czy Dettol chusteczki pomagają zachować higieniczne warunki w domu i miejscach publicznych. Preparaty przeciwdziałają rozprzestrzenianiu się patogenów i mają przyjemny zapach.