Diabetosan Caps, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera morwę białą, która pomaga utrzymać poziom cukru.

Dostępny
22,49

O produkcie: Diabetosan Caps, suplement diety, 60 kapsułek

100008027

Opis

Diabetosan Caps to suplement diety, którego składniki wspierają utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi (liść morwy białej).

Właściwości

Diabetosan Caps to suplement diety, w którym znajdują się m.in. naturalne ekstrakty z roślin takich jak morwa biała i gurmar. Składniki te wzbogacone zostały o chrom. Są to substancje aktywne o właściwościach prozdrowotnych, wskazane dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Witaminy dla diabetyków powinny charakteryzować się najwyższą jakością, dlatego suplement firmy HERBAPOL LUBLIN ma w składzie ściśle wystandaryzowane i przebadane składniki.

  • Ekstrakt z liści morwy białej DER 30:1, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gospodarki węglowodanowej organizmu. Suplementując preparat, dostarczasz składnik, który spowalnia działanie enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów oraz wpływa na właściwy poziom glukozy we krwi.
  • Diabetosan zawiera również esktrakt z liści gurmaru DER 3-6:1. Substancja ta hamuje apetyt na słodycze (co pośrednio pomaga zapobiegać nadwadze) oraz wspomaga prawidłowy metabolizm glukozy. Dzięki tym właściwościom wpływa na utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi.
  • Diabetosan wzbogaca codzienną dietę również w chrom. Ten minerał wpływa na właściwą aktywność insuliny – hormonu biorącego udział w trawieniu białek, tłuszczów i węglowodanów. Insulina reguluje także właściwe wykorzystanie glukozy przez organizm.

Diabetosan jest wskazany dla pacjentów, którzy mają problemy z utrzymaniem odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Wykazuje działanie dwukierunkowe – wspomaga metabolizm glukozy oraz wpływa na aktywność insuliny.

Jak działa Diabetosan?

Suplement Diabetosan Caps wzbogaca codzienną dietę w składniki, które mają dobroczynny wpływ na metabolizm glukozy oraz na utrzymanie prawidłowych wartości cukru we krwi. Morwa biała hamuje metabolizm węglowodanów do cukrów prostych, redukuje wchłanianie tychże cukrów. Ekstrakt z liści gurmar zmniejsza apetyt na słodycze, wspomaga metabolizm glukozy. Chrom reguluje właściwą aktywność insuliny.

Kiedy brać Diabetosan?

Suplement diety Diabetosan jest polecany dla osób, które mają problemy z utrzymaniem odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Warto pamiętać, że preparat należy przyjmować regularnie. Zalecana dawka wynosi 2 kapusłkidziennie, Kapsułkę należy popić odpowiednią ilością wody.

Czy stosowanie Diabetosan w ciąży jest bezpieczne?

Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży. Nie ma informacji wskazujących na negatywne działanie morwy białej czy liści gurmaru na płód. Wiadomo natomiast, że nadmiar chromu ma właściwości teratogenne i mutagenne.


Tabela

Składniki 2 kapsułki zawierają:
Ekstrakt z liści gurmaru DER 3-6:1 223 mg
Ekstrakt z liści morwy białej DER 30:1 107 mg
Chrom  40 mcg (100% RWS*)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: ekstrakt z liści gurmaru; celuloza, żelatyna; ekstrakt z morwy białej; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenek żelaza żółty; chrom (chlorek chromu).


Jak stosować

Doustnie, popijając wodą. 1 kapsułka 2 razy dziennie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.


Przeznaczenie

Dla osób doroslych.


Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u kobiet w okresie ciąży oraz u matek karmiących.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

20,16 g netto


Producent

HERBAPOL LUBLIN
Diamentowa 25,
20-471 Lublin


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.