Diagnostic Nano, inhalator kompresorowy

Inhalator kompresorowy tłokowy, kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu.

Dostępny
94,99

O produkcie: Diagnostic Nano, inhalator kompresorowy

100009688

Opis

Inhalator kompresorowy tłokowy.

Właściwości

Kompresorowo tłokowy inhalator Diagnostic Nano to system opracowany do leczenia astmy, alergii oraz innych chorób układu oddechowego (przewlekły katar, uciążliwy kaszel, zapalenie oskrzeli, oskrzelików lub płuc). Urządzenie pracuje w systemie przerywanym (30 min. pracy i 30 min. przerwy). Umożliwia natychmiastowe oraz precyzyjne dotarcie leku w postaci wziewnej do płuc i oskrzeli, co przyspiesza i potęguje jego działanie. W skład zestawu Diagnostic Nano wchodzi nebulizator, rozpylacz, przewód powietrza, mała maseczka dla dzieci i duża dla dorosłych, ustnik oraz 5 filtrów powietrza.

Jak działa inhalator Diagnostic Nano?

Zasada działania inhalatora Diagnostic Nano bazuje na aplikowaniu leku w formie zawiesiny bezpośrednio do płuc lub oskrzeli. Urządzenie wytwarza strumień powietrza, który poprzez przewód powietrzny trafia do nebulizatora. Gdy powietrze trafia do nebulizatora, lekarstwo lub preparat medyczny zostaje rozpylony jako łatwa do inhalacji mgiełka. Można ją wdychać za pomocą ustnika lub odpowiedniej maseczki.

Jak używać inhalator Diagnostic Nano?

Nebulizacje z użyciem inhalatora Diagnostic Nano to skuteczna i bezpieczna metoda leczenia chorób infekcyjnych oraz przewlekłych. Rozpoczęcie tej terapii należy skonsultować z lekarzem, a przed pierwszym użyciem warto zapoznać się z instrukcją obsługi. Częstotliwość stosowania urządzenia w ciągu dnia oraz długość terapii powinien określić lekarz. Czas inhalacji zależy od ilości leku, który pacjent musi przyjąć. Po każdym użyciu należy przepłukać maseczkę oraz rozpylacz i pozostawić do wyschnięcia. Stosując się do wszystkich środków ostrożności, możesz mieć pewność, że Inhalator Diagnostic Nano posłuży Ci wiele lat.

Czy inhalator Diagnostic Nano jest odpowiedni dla dzieci?

Inhalator Diagnostic Nano zawiera w zestawie maseczkę dla dorosłych i dzieci, dzięki czemu mogą z niego korzystać również najmłodsi użytkownicy. Urządzenie pracuje cicho i skutecznie, dzięki czemu jest akceptowalne przez dzieci.


Tabela

Średnia wielkość cząsteczekMMAD 2,44 µm
Czas pracy30 min. pracy / 30 min. przerwy
Ilość pozostałego leku0,15 ml
Pojemnik na lekarstwo8 ml
Poziom hałasu< 55 dBA
Wagaokoło 1,51 kg
Warunki pracytemp.: 10°C÷40°C, wilgotność: 10÷95%
Przechowywanietemp.: -20°C÷70°C, wilgotność: 10÷95%
Akcesoria w zestawiemaseczka dla dorosłych i dla dzieci, rozpylacz, przewód powietrza, ustnik, 5x filtr powietrza

 


Dystrybutor

DIAGNOSIS S.A.

Producent

Diagnosis

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.