Diagnostic Pro Mesh, inhalator siateczkowy, 1 sztuka

Inhalator siateczkowy, do zastosowania z niemal wszystkimi lekami.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Diagnostic Pro Mesh, inhalator siateczkowy, 1 sztuka

100010146

Opis

Diagnostic Pro Mesh inhalator siateczkowy, 1 sztuka to wyrób medyczny przeznaczony do terapii inhalacyjnych dla całej rodziny.


Właściwości

Inhalatory o kieszonkowych rozmiarach znajdują zastosowanie nie tylko w warunkach domowych. Dzięki kompaktowym rozmiarom z powodzeniem mogą być stosowane również w podróży.

Inhalator Diagnostic Pro Mesh to sprzęt medyczny o kompaktowych wymiarach i ultracichym systemie pracy. Siateczkowy system nebulizacji sprawia, że urządzenie zapewnia optymalne wykorzystanie rozpylanej substancji i niską objętość resztkową leku (pozostałość niewykorzystanego leku).

Inhalator Diagnostic Pro Mesh pracuje zasilany bateriami lub przewodem – można go stosować w niemal każdych warunkach. Nadaje się do nebulizacji niemal wszystkich leków (poza np. Nebu-Dose Hialuronic® i Nebu Dose Hipertonic). Rozpyla w dowolnym położeniu, choć stosowanie go w pozycji przekrzywionej lub do góry dnem skutkuje wyłączeniem po 15 sekundach. Inhalator Diagnostic Pro Mesh posiada również system wykrywania braku leku w pojemniku. Gdy preparat się skończy, urządzenie samoistnie się wyłącza.  

Jaka działa inhalator Diagnistic Pro Mesh?

Inhalator Diagnostic Pro Mesh umożliwia nebulizację leku w niemal każdych warunkach. Rozpyla produkt w sposób bardzo wydajny. Pracuje niezwykle cicho i charakteryzuje się niskim zużyciem baterii.

Kiedy stosować inhalator Diagnostic Pro Mesh?

Inhalator Diagnostic Pro Mesh sprawdzi się w leczeniu i wspomaganiu leczenia infekcji górnych, środkowych i dolnych dróg oddechowych. Można go również stosować w leczeniu alergii oraz w profilaktyce jako sposób na nawilżenie dróg oddechowych.


Tabela

Rozmiar cząsteczki MMAD 3,8 μm
Szybkość nebulizacji > 0,25 ml/min
Zalecana objętość leku "Maksymalnie 8 ml Minimalnie 2 ml"
Wykrywanie braku leku w pojemniku Wskaźnik LED pomarańczowy (POWER) miga przez 8 sekund, następnie następuje wyłączenie urządzenia
Wymiary 72 mm × 40 mm x 113 mm
Waga Około 98 g (z wyłączeniem baterii)
Zasilanie Baterie alkaliczna 2 x AA 1,5V lub zasilacz: 5 V DC, 1 A
Zużycie mocy Około 1.2W
Częstotliwość wibracji Około 113 kHz
Warunki użytkowania 10 ~ 40 °C, 15 ~ 93% RH.
Warunki przechowywania -20 ~ 70 °C, ≤ 93% R.H.
Zawartość opakowania Maska dla dorosłych i dzieci, głowica rozpylająca z pojemnikiem na lek, ustnik, zasilacz, baterie alkaliczne x2, etui, instrukcja użycia

Dystrybutor

DIAGNOSIS S.A.

Producent

Diagnosis

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu