Dicosen, suplement diety, 25 ml

Dostępny
20,11

O produkcie: Dicosen, suplement diety, 25 ml

100018520

Opis

Dicosen krople - suplement diet zawierając melatoninę.


Właściwości

Brak snu lub bezsenność może prowadzić do dyskomfortu oraz słabej wydajności. Melatonina, zawarta w suplemencie diety Dicosen, jest hormonem naturalnie wydzielanym w nocy w odpowiedzi na brak światła. Działa poprzez regulację cykli okołodobowych, wywołując uczucie senności. Pomaga w czasie stresu lub zmiany strefy czasowej, gdy występują problemy z regularnym snem. Melatonina i elektrolity wspólnie odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie „zegara biologicznego”.

Jak działa Dicosen?

Preparat Dicosen zaleca się do stosowania dla osób z problemem bezsenności lub braku snu, ponieważ melatonina zawarta w nim pomaga skrócić czas potrzebny do zaśnięcia. Dużą zaletą produktu jest forma jego podania oraz opakowanie. Suplement diety Dicosen ma konsystencję płynną, a butelka z dozownikiem grawimetrycznym stanowi idealne rozwiązanie do odmierzania wymaganej dawki.

Kiedy brać Dicosen?

Melatonina zawarta w preparacie pomaga skrócić czas potrzebny do zaśnięcia oraz pozwala złagodzić skutki jet lag, czyli subiektywnego odczucia zmęczenia po nagłej zmianie strefy czasowej. W tym wypadku należy przyjąć odpowiednią dawkę Dicosen przed pójściem spać w pierwszym dniu podróży oraz przez kilka kolejnych dni.

Jak długo można stosować Dicosen?

Zalecaną dawką suplementu diety Dicosen jest 5 kropli przed snem. Nie należy zwiększać ilości podawanego preparatu. Melatonina jest naturalnie wytwarzana przez organizm, dlatego nie ma ograniczonego czasu, w którym można stosować preparat. Należy tylko pamiętać, że suplementy diety (w tym Dicosen) są jedynie jej uzupełnieniem.


Tabela

Średnia zawartość Dzienna porcja do spożycia (5 kropli)
Melatonina 1 mg

Skład

Składniki: stabilizator: glicerol, melatonina.

Jak stosować

Doustnie, można rozpuścić w płynie.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 5 kropli przed snem.


Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może zastępować zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  • Przechowywać produkt w pozycji pionowej, nie odwróconej.
  • Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 °C.

Waga

objętość netto: 25 ml

Producent

Vitis Pharma Sp. z o.o.,
ul. Chmielna 85/87,
00-805 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.