Doppelherz Active na Stawy Forte - suplement diety na stawy, 60 kapsułek

Suplement diety z glukozaminą, chondroityną, witaminą C i miedzią.

Dostępny
29,93

Klienci kupili również

O produkcie: Doppelherz Active na Stawy Forte - suplement diety na stawy, 60 kapsułek

100001705

Opis

Suplement diety zawierający glukozaminę z chondroityną, wit. C i miedź. Wspomaga chrząstkę stawową i chroni ją przed wolnymi rodnikami.

Właściwości

Glukozamina i chondroityna to substancje, które uczestniczą w wytwarzaniu proteoglikanów, ważnych składników tkanki łącznej. Występują one w organizmie głównie w chrząstce stawowej, mazi stawowej, więzadłach i ścięgnach. Chrząstkę stawową tworzy sieć włókien kolagenowych i innych substancji odpornych na ogromne obciążenia, do których dochodzi podczas ruchu. Witamina C wspomaga wytwarzanie kolagenu, głównego składnika chrząstki stawowej, odpowiedzialnego za strukturę i wytrzymałość chrząstki. Chroni również struktury stawów, więzadeł i ścięgien przed działaniem wolnych rodników.

Skład

Siarczan glukozaminy (57%) ze skorupiaków, żelatyna, siarczan chondroityny (8%), kwas L-askorbinowy (wit.C), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), glukonian miedzi( Cu).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Stosować 1 kapsułkę 2 razy dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie zaleca się stosowania na czczo. Do uzyskania odpowiedniego efektu odżywczego stosować co najmniej 2-3 miesiące.

Przeznaczenie

Zalecane dla osób które powinny szczególnie dbać o swoje stawy.

Ostrzeżenia

Nie stosować w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Waga

73,2 g

Dystrybutor

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Niemcy

Producent

Queisser Pharma

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.