Doppelherz

  (58)

Doppelherz specjalizuje się w produkcji suplementów diety. Marka należy do firmy Queisser Pharma, która działa na niemieckim rynku od 1897 r. Początkowo przedsiębiorstwo było znane z kosmetyków do pielęgnacji ciała. Z czasem jednak asortyment dostępnych artykułów zaczął się rozrastać.

Sortuj według

Witaminy i suplementy Doppelherz na stawy, skurcze i nie tylko!

Firma została założona w Hamburgu przez Alfreda Queissera, absolwenta farmacji. W 1919 r. w Essen Josef Henne stworzył Doppelherz tonik składający się z kompozycji ziół. Niedługo potem Queisser oraz Hennes połączyli siły i zaczęli funkcjonować pod nazwą Queisser Pharma, a ich flagowy produkt był szeroko reklamowany. W ten sposób brand z dwoma sercami zyskał ogromną popularność.  Dziś asortyment Doppelherz jest znacznie szerszy. Na półkach aptek znajduje się wiele suplementów diety i preparatów leczniczych wspomagających funkcjonowanie organizmu, np. Doppelherz Activ na skurcze tabletki.

Zależy Ci na jakości? Sięgnij po Doppelherz!

W produkcji Doppelherz bardzo dużą rolę przykłada się do procesu wytwarzania suplementów diety i preparatów medycznych. Firma podkreśla, że stosuje się do rygorystycznych wymogów prawa, a ponadto wyznacza nowe, wyższe standardy jakości. Marka stara się, by składniki używane do komponowania ziołowych preparatów nie zawierały w sobie pestycydów i innych zanieczyszczeń.

Wybierz  Doppelherz,  postaw na kompleksową suplementację!

Głównym zadaniem produktów Doppelherz jest wspomaganie pracy Twojego organizmu. Zawarte w pastylkach oraz syropach minerały i witaminy uzupełniają braki niezbędnych składników. Ich niedobory mogą pojawiać się z różnych powodów. Niekiedy wskazują na choroby w takich wypadku najlepiej skonsultować się z lekarzem. Najczęściej deficyty spowodowane są jednak stresem czy nieodpowiednią dietą. Większość witamin i minerałów dostarczasz w pełnowartościowej, zbilansowanej diecie. Nie zawsze jednak udaje się zawrzeć w menu kompleks mikro- i makroelementów.

Dlaczego warto stosować Doppelherz?

Braki witamin i minerałów objawiają się osłabionymi włosami, skórą i paznokciami. Niedobór luteiny sprawia, że Twój wzrok szybciej się męczy, a niski poziom potasu i magnezu, który często wypłukiwany jest przez nadmiar stresu i kawę, powoduje, że układ krążenia nie funkcjonuje prawidłowo. Warto podkreślić, że bez względu na to, czy wybierzesz Doppelherz na włosy, na stawy lub paznokcie, bądź pewien, że do jego produkcji użyto naturalnych i dobrych jakościowo składników.

Doppelherz dla mężczyzn i kobiet - znajdź produkt dla siebie!

Wśród preparatów znajdziesz m.in. Doppelherz na sen tabletki, uspokojenie, na skurcze, na oczy. Suplementy diety Doppelherz występują również jako kompleks starannie skomponowanych składników Doppelherz Activ A-Z dla mężczyzn suplement lub kobiet. Pamiętaj jednak, że witaminy i minerały najlepiej uzupełniać odpowiednią dietą. Jeżeli zdecydujesz się na suplementację, skonsultuj to lekarzem lub farmaceutą. Przed rozpoczęciem kuracji dokładnie przeczytaj ulotkę i dowiedz się, jaką dzienną dawkę powinieneś przyjmować.