Doppelherz Aktiv, Ginkgo Duo, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety z wyciągiem z miłorzębu japońskiego i olejem rybim.

Dostępny
23,59

O produkcie: Doppelherz Aktiv, Ginkgo Duo, suplement diety, 60 kapsułek

100001672

Opis

Suplement diety zawiera wysokiej jakości, standaryzowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego oraz kwasy tłuszczowe omega-3.

Właściwości

Podczas pracy umysłowej i procesów zapamiętywania komórki mózgu zużywają zwiększone ilości tlenu i glukozy.
Wyciąg z Ginkgo biloba usprawnia krążenie mózgowe oraz obwodowe i poprzez to zaopatrzenie komórek nerwowych w tlen i substancje odżywcze.
Dzięki temu wpływa pozytywnie na procesy zapamiętywania i kojarzenia w mózgu oraz działa opróżniająco na procesy starzenia.
Bioflawonoidy zawarte w wyciągu z miłorzębu wpływają również korzystnie na stan naczyń włosowatych w kończynach, co pozwala to na ograniczenie uczucia ciężkości w nogach oraz odczucia zimna w stopach i dłoniach.
Kwas tłuszczowy DHA (typu omega-3) oraz witaminy z grupy B (wit. B1, B3, B5, B12) wzmacniają korzystne działanie miłorzębu na funkcje umysłowe.
Korzystny wpływ na funkcjonowanie mózgu ma spożycie 250 ma DHA dziennie (zawartego w rybach, owocach morza lub oleju z ryb).
Może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę.

Skład

Olej rybi (min. 35% omega-3), żelatyna, subst utrzymująca wilgoć: glicerol, standaryzowany wyciąg z liki miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba, DER 50:1, o zawartości > 24% flawonoidów i 6% terpenów), olej sojowy rafinowany, emulgator. mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: wosk pszczeli biały i żółty, subst utrzymująca wilgoć sorbitol, emulgator: lecytyna sojowa, octan alfa-tokoferylu (wit.E), amid kwasu nikotynowego (wit B3), D-pantotenian wapnia (wit B5), barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, cyjanokobalamina (wit Bi2), barwnik: dwutlenek tytanu, monoazotan tiaminy (wit. Bi), barwnik: kompleks miedziowy chlorofiliny.

Jak stosować

Spożywać doustnie po posiłku; popić obficie.

Dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie.
Dla uzyskania odpowiedniego efektu zaleca się co najmniej 2-3 miesięczne stosowanie.

Przeznaczenie

Preparat jest zalecany dla wspomagania krążenia mózgowego i obwodowego (w kończynach) u osób o obniżonej zdolności do zapamiętywania i kojarzenia lub o osłabionym krążeniu w kończynach.

Waga

58 g

Producent

Queisser Pharma

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.