Dove

  (45)

Dove jest znaną na całym świecie marką kosmetyków do pielęgnacji ciała, która pojawiła się na rynku w 1957 roku. Marka, która należy do międzynarodowego koncernu Unilever, stara się być zawsze blisko kobiet, oferując im duży wybór dezodorantów, mydeł, żelów pod prysznic oraz szamponów do włosów.  

Sortuj według

Kosmetyki Dove – odpowiedź na potrzeby i problemy kobiecej skóry

Misją marki Dove jest szerzenie na całym świecie świadomości, że kobiecość jest niezwykłą wartością, o którą należy dbać i starannie pielęgnować. Nie bez powodu zatem pierwszym produktem wypuszczonym przez nich na rynek było kremowe mydło, które bazowało na specjalnie dobranej mieszance łagodnych składników myjących i kremie nawilżającym, który stanowił aż 25% całego składu. Co ciekawe, kosmetyk ten cieszy się ogromną popularnością aż do dziś, stając się tym samym świetną alternatywą dla ogólnodostępnych mydeł, które wysuszają i podrażniają skórę.

Kosmetyki Dove to najlepszy dowód na to, że o dobre samopoczucie i piękny wygląd skóry możemy dbać na tysiące sposobów. Produkty, które sprzedawane są dziś w ponad 75 krajach na całym świecie, bazują na wielu opatentowanych technologiach, a do tego są szczególnie polecane przez dermatologów w USA, Kanadzie oraz Francji. Te, które wybierane są najczęściej to dezodoranty, antyperspiranty, mydła, żele pod prysznic oraz produkty do higieny intymnej, które nie tylko oczyszczają skórę, ale też kompleksowo ją nawilżają i odżywiają.

Dove – kosmetyki skierowane nie tylko do kobiet 

Celem marki Dove jest produkcja wysokiej jakości kosmetyków do codziennej pielęgnacji kobiecego ciała oraz włosów. Dzięki nim każda z kobiet, niezależnie od wieku i rozmiaru ubrań, ma poczuć się komfortowo i atrakcyjnie, a także odkrywać niezwykłe piękno swojego ciała. To jednak nie wszystko! Dove stara się dbać również o męską skórę, oferując im bogatą ofertę kosmetyków z linii Dove Men+Care, które mają pokazywać mężczyznom, że właściwa pielęgnacja ich skóry uczyni ich silniejszymi i pewniejszymi siebie.

Kosmetyki Dove Men+Care to przede wszystkim starannie opracowane dezodoranty i antyperspiranty, które mają chronić skórę przed podrażnieniami i nieprzyjemnymi zapachami. Wśród tych produktów znaleźć można również żele pod prysznic o zróżnicowanym działaniu – nawilżającym, przeciwłupieżowym, odżywczym i energetyzującym.