Suncare Dr.Max, Panthenol 10%, 150 ml

Marka: DR.MAX
Dostępny
12,99

O produkcie

100045262

Suncare Dr.Max, Panthenol 10%, 150 ml to kosmetyk działający łagodząco na podrażnioną skórę. Zawiera w składzie m.in.: witaminę E.

Właściwości

  • Łatwo sie wchłania.
  • Przynosi uczucie ulgi.
  • Produkt nieperfumowany, przebadany dermatologicznie.

Kojąca pianka z pantenolem działa łagodząco i delikatnie chłodząco. D-pantenol – prowitamina B5 – pomaga nawilżyć i nawodnić podrażniona skórę. Jednocześnie pomaga zniwelować nieprzyjemne uczucie wysuszenia i podrażnienia skóry oraz jej zaczerwienienie. Witamina E wspomaga ochronę i regeneracje skóry. 

Skład INCI

Aqua, Panthenol, Isobutane, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cetearyl Alcohol, Hydroxyethyl Urea, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Propane, Butane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Lactic Acid.

Jak stosować

Spray jest odpowiedni do pielęgnacji skóry podrażnionej działaniem słońca (promieniowaniem UV) w wyniku opalania. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik. Podczas aplikacji, jeśli to możliwe, trzymać pojemnik w pozycji pionowej, dnem do dołu. Trzymając pojemnik 15–20 cm od spryskiwanej powierzchni, nacisnąć na głowice rozpylającą i nanieść odpowiednia ilość pianki na skórę. W razie potrzeby delikatnie wmasować w skórę.

Ostrzeżenia

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palic. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Unikać kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność

150 ml netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.