DuoLife Liquid Form Vita C, suplement diety, płyn 750 ml

Suplement diety z witaminą C wzmacniającą ludzki układ odpornościowy.

Dostępny
141,49

O produkcie: DuoLife Liquid Form Vita C, suplement diety, płyn 750 ml

100012565

Opis

DuoLife Vita C to jedyna w pełni naturalna witamina C, która dzięki swej wyjątkowej formie pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na tę witaminę. Tym samym pozwala na utrzymanie optymalnego stanu organizmu i wyraźne wzmocnienie układu immunologicznego.

Właściwości

Witamina C to źródło zdrowia, energii i dobrego samopoczucia – jednak wyłącznie pod warunkiem, że nie jest ącznie pod warunkiem, że nie jest w żaden sposób modyfikowana, dzięki czemu utrzymuje swą naturalną postać, tak jak w przypadku DuoLife Vita C.

Acerola jest jednym z najbogatszych źródeł witaminy C. Jeden jej owoc zawiera tyle naturalnej witaminy C, co kilogram cytryn! Uznana jest również za silny antyoksydant, który uelastycznia skórę oraz przeciwdziała jej starzeniu.

Dzika róża zawiera 30-40 razy więcej witaminy C niż słynące z tego cytrusy. Owoce Dzikiej róży to niezastąpione źródło łatwo przyswajalnych witamin, kwasów organicznych, soli mineralnych i przeciwutleniaczy, dzięki czemu wykazuje działanie wzmacniające cały organizm.

Jagody CamuCamu to prawdziwa skarbnica naturalnych witamin. Zawierają one minimum 2500 mg naturalnej witaminy C w 100 gramach, co stanowi niemal 2% ich własnej masy! Dodatkowo są bogate w przeciwutleniacze, wzmacniające cały układ immunologiczny.

Innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w DuoLife Vita C, niezawierających żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększoną przyswajalność.

Tabela

Składnik 25 ml % RWS* 50 ml % RWS* 100 ml % RWS*
Witamina C 363,5   mg 454% 727   mg 908% 1454   mg 1816
*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: sok z owoców z dzikiej róży, sok z owoców aceroli wytworzony z puree owoców aceroli, ekstrakt z owoców aceroli standaryzowany na zawartość witaminy C 50%, ekstrakt z jagód CamuCamu.

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Dorośli: 25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem.
Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

PrzeznaczenieOstrzeżenia

Tworzenie się osadu jest naturalnym procesem i nie ma wpływu na jakość produktu. Produkt naturalny - może nieznacznie się różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
stytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Masa/objętość netto: 750 ml

Producent

DUOLIFE Sp. z o.o.
Topolowa 22
Więckowice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.