Durex play 2w1, żel do masażu z kojącym aloesem, 200 ml

Marka: DUREX

Żel intymny i do masażu z kojącym aloesem, zmniejsza suchość pochwy.

Dostępny
26,39

O produkcie: Durex play 2w1, żel do masażu z kojącym aloesem, 200 ml

100001803

Opis

Durex, Play 2w1
Żel do masażu i nawilżający żel intymny z kojącym aloesem.

Właściwości

Preparat do masażu – żel Durex Play 2w1 – ma formułę na bazie wody i jest wykonany z Aloe Vera dla kojącego doświadczenia masażu. Jest wystarczająco delikatny dla całego ciała. Sprawdza się podczas seksu oralnego, waginalnego i analnego, kiedy chcesz zacząć od powolnego i kojącego masażu, ale potem możesz być zainspirowany do nieco bardziej intensywnych odczuć. Preparat jest kompatybilny z zabawkami seksualnymi i prezerwatywami Durex.

Poznaj część zalet preparatu do masażu Durex Play:

  • delikatny lubrykant do masażu na bazie wody;
  • kojąca formuła z Aloe Vera;
  • nie zawiera żadnych dodatków zapachowych;
  • butelka wykonana w 100% z przetworzonego plastiku pochodzącego z recyklingu i w 100% nadająca się do recyklingu* jest dobra dla Ciebie i naszej planety.

Jak długo można stosować Durex Play 2w1?

Jak każdy inny produkt, lubrykant Durex Play 2w1 z czasem traci swoją ważność. Okres przydatności żelu może wynosić od 1 do 3 lat w zależności od środowiska i warunków, w jakich jest przechowywany. Powinien on pozostać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Dla najlepszej ochrony należy zadbać o to, aby po użyciu pokrywka lubrykantu była zawsze prawidłowo zamknięta.

Jeśli twój lubrykant Durex Play nie ma widocznej daty ważności lub nie wiesz, jak długo go masz, sprawdź go dokładnie i upewnij się, że nie wydaje się inny od ostatniego użycia, na  przykład jego kolor zmienił się z półprzezroczystego na nieprzezroczysty lub jego konsystencja uległa zmianie i wyschła. Dodatkowo sprawdź, czy twój lubrykant nie ma dziwnego zapachu, a jeśli jest to lubrykant jadalny, upewnij się, że nie ma nieprzyjemnego smaku.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex Play 2w1?

Podobnie jak w przypadku innych produktów do higieny intymnej, istnieje pewne prawdopodobieństwo narażenia się na działanie podrażniające wskutek użycia produktu Durex do masażu, ponieważ są one stosowane bezpośrednio do pochwy. Produkt został jednak przetestowany klinicznie, dlatego ewentualne podrażnienia mogą wystąpić w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek składnik lubrykantu Durex.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie durex Play 2w1?

Żel do masażu marki Durex jest bezpieczny i w większości przypadków nie wywołuje efektów ubocznych. Jednak w niektórych przypadkach żel ten może wywołać pewne działania niepożądane, które obejmują swędzenie, wysypkę itp. W przypadku ich utrzymywania się przez dłuższy czas należy skonsultować się z lekarzem.


Jak stosować

Otwórz korek i wyciśnij żel z opakowania. Rozprowadź niewielką ilość żelu na skórze w dowolnie wybranym miejscu. Durex Play 2w1 żel do masażu może być bezpiecznie używany wraz z każdą prezerwatywą Durex. Rozprowadź żel na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka.

Dystrybutor

Reckitt Benckiser S.A.
Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Producent

Reckitt Benckiser Healthcare Ltd.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.