DX2

Marka DX2 jest własnością Aflofarm. Oferuje szampony i suplementy diety przeznaczone dla mężczyzn szukających skutecznych środków na łupież, siwienie i wypadanie włosów. Preparaty przeznaczone do walki z określonymi problemami oznaczono odpowiednim kolorem, co ułatwia wybór właściwych produktów.

Sortuj według

    Produkty w ofercie DX2

    Suplementy i kosmetyki DX2 stworzono z myślą o poprawianiu komfortu życia pacjentów. Siwienie, wypadanie włosów czy łupież mogą odbierać pewność siebie. Aby przeciwdziałać wspomnianym problemom, marka opracowała szampony, płyny i suplementy pomagające zadbać o zdrowe i piękne włosy. Dodatkowo DX2 oferuje lek wspomagający leczenie łysienia androgenowego. Suplementy i kosmetyki DX2 mają korzystne ceny. Oznacza to, że są dobrym, łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny uskarżającego się na łupież, wypadanie włosów czy siwienie. Sprawdź, jakie preparaty DX2 znalazły się w portfolio marki!

    Szampony DX2 - wybierz odpowiedni dla siebie

    Stworzony przez DX2 szampon przeciw wypadaniu włosów oznaczono kolorem czarnym. Kosmetyk zawiera Pronalen Fibro-Actif wzmacniający włosy. Bioaktywne cząsteczki substancji czynnej wzbogacającej szampon DX2 przeciw wypadaniu włosów wnikają głęboko w skórę i opóźniają procesy starzenia komórkowego. Szampon DX2 wzmacnia cebulki i stymuluje wzrost włosów. Wyrastające kosmyki są grubsze i bardziej lśniące.

    Szampon DX2 przeciw siwieniu zamknięto w srebrną tubę. Stworzono go na bazie naturalnych pigmentów, które po myciu pozostają na włosach, przywracając im ciemną barwę. Roślinne wyciągi chronią też kosmyki przed promieniowaniem UV. DX2 przeciwłupieżowy rozpoznasz po białej tubie. Kosmetyk zawiera limbazon i pirokton przywracające równowagę skórze głowy i zmniejszające objawy łupieżu. Szampon DX2 oczyszcza skórę głowy i usuwa złuszczony naskórek.