Ectossin, pastylki do ssania, 24 sztuk

Dostępny
18,17
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100014765

Ectossin - pastylki na gardło z ektoiną.

Właściwości

Wyrób medyczny tworzy warstwę ochronną na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła, nie powodując uczucia lepkości. Preparat zwiększa produkcję śluzu i łagodzi stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Pastylki łagodzą ból gardła, ból przy przełykaniu i chrypkę.

Skład

ektoina (Ectoin®), izomalt, sukraloza, mentol, kwas cytrynowy, aromat cytrynowo-miętowy (zawiera tokoferol), aromat miodowy (zawiera glikol polietylenowy), koncentrat z krokosza barwierskiego, syrop glukozowy, woda.

Jak stosować

1 pastylka do ssania co 3 godziny lub w zależności od potrzeb.

Przeznaczenie

WSKAZANIA:
- stan zapalny błony śluzowej jamy ustnej i gardła
- ból i pieczenie gardła
- chrypka i suchość w gardle

Ostrzeżenia

Stworzony wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawiera konserwantów. W trakcie przewlekłych urazów, po operacji lub uszkodzeniu jamy ustnej, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.
Przeciwskazania: Nadwrażliwość na ektoinę lub którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy stosować u dzieci poniżej 6. roku życia.

Waga

Opakowanie zawiera 24 pastylek do ssania.

Producent

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.