EkaMedica, Karczoch, sok, suplement diety, 1000 ml

28,75
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017164

EkaMedica Karczoch sok - suplement diety w formie płynnej, wyprodukowany z soku 100% ze świeżych liści karczocha Pasteryzowany. Objętość 1000 ml.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.


Producent

EkaMedica Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy

Skład

Składniki: Sok ze świeżych liści karczocha (Cynara scolymus L) 99,8% - wyprodukowano z zagęszczonego soku ze świeżych liści karczocha, w tym cynaryna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy.
Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 49,9 ml soku z liści karczocha, w tym 46,20 mg cynaryny.

Jak stosować

doustnie, po posiłku

Waga

objętość netto: 1000 ml

Właściwości

  • z soku 100% ze świeżych liści karczocha
  • pasteryzowany
  • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

  • Dzienne spożycie

    Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 25 ml dwa razy dziennie po posiłku. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

    Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.