EkaMedica, Pokrzywa, sok, suplement diety, 500 ml

18,48
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017176

EkaMedica Pokrzywa sok - suplement diety w formie płynnej wyprodukowany z ekstraktu z liści pokrzywy. Pasteryzowany. Objętość 500 ml.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej maksymalnej porcji dziennej. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Przeciwwskazania - Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.


Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Producent

EkaMedica Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy

Skład

Składniki: Woda, ekstrakt z liści pokrzywy (Urtica dioica L. folium), regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

Jak stosować

doustnie, przed posiłkiem

Waga

objętość netto: 500 ml

Właściwości

  • wyprodukowany z ekstraktu z liści pokrzywy
  • pasteryzowany
  • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

  • Dzienne spożycie

    Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Raz dziennie 50 ml lub 25 ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 1500 mg ekstraktu z liści pokrzywy, co odpowiada 6 g surowca roślinnego.

    Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.