Elgydium Junior Emoji płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Dostępny
16,09

O produkcie: Elgydium Junior Emoji płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

100050863

Opis

Elgydium Junior Emoji płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml zawiera bezpieczną dawkę fluoru, która szybko wiąże się z powierzchnią szkliwa i skutecznie zabezpiecza zęby przed próchnicą. Płyn może być stosowany przez dzieci powyżej 7. roku życia.


Właściwości

  • Smak malinowo-truskawkowy.
  • Odpowiedni dla dzieci powyżej 7. roku życia.
  • Polecany dla dzieci, które noszą aparat ortodontyczny.
  • Działanie antybakteryjne, wzmacniające i ochronne.
  • Chroni zęby przed próchnicą i osadzaniem się płytki nazębnej.
  • Zawiera fluor (250 ppm).
  • Naturalny skład.
  • Nietestowany na zwierzętach.

Płyn do płukania jamy ustnej Elgydium Junior Emoji ma malinowo-truskawkowy smak, który w połączeniu z uroczym motywem emoji na butelce zachęca dzieci do dbania o codzienną higienę jamy ustnej. Zaawansowana formuła została opracowana z myślą o dzieciach powyżej 7. roku życia, a w szczególności o tych, które noszą stały aparat ortodontyczny. Płyn skutecznie remineralizuje szkliwo i zabezpiecza je przed próchnicą.

W składzie płynu do płukania jamy ustnej Elgydium Emoji Junior znaleźć można m.in. opatentowany składnik Fluorinol, czyli bezpieczną dawkę fluoru (250 ppm), która wiąże się z powierzchnią szkliwa i chroni zęby przed próchnicą. Opatentowany składnik Syliglicol tworzy na powierzchni szkliwa warstwę ochronną, która zabezpiecza je przed osadzaniem się płytki nazębnej, a co za tym idzie – przed powstawaniem ubytków na zębach. Płyn dociera do miejsc trudno dostępnych dla szczoteczki do zębów, przez co wspiera higienę jamy ustnej.


Skład INCI

Aqua, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castrol Oil, Ci 16255, Benzyl Alcohol, Aroma, Nicotinyl Alcohol Hf, Peg-12, Peg-12 Allyl Ether, Peg-12 Dimethicone, Potassium Sorbate, Sodium Saccharin, Xylitol.

Jak stosować

Płuczemy jamę ustną 10 ml płynu przez 30 sekund. Płyn stosujemy regularnie po szczotkowaniu zębów rano i wieczorem. Zalecany tylko do użytku zewnętrznego. Nie należy połykać. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Przeznaczenie

Płyn do płukania jamy ustnej.

Ostrzeżenia

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25 °C.

Producent

Pierre Fabre,
12 Avenue Hoche Paris,
75008 France


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.