Elgydium Pocket Kids Shark szczoteczka do zębów dla dzieci 2-6 lat, 1 szt.

Dostępny
16,84
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Elgydium Pocket Kids Shark szczoteczka do zębów dla dzieci 2-6 lat, 1 szt.

100050875

Opis

Elgydium Pocket Kids Shark szczoteczka do zębów dla dzieci 2-6 lat, 1 szt. wyróżnia się kompaktową konstrukcją, która doskonale sprawdza się podczas podróży. Szczoteczka ma niewielką główkę oraz wygodny uchwyt dopasowany do dziecięcej dłoni.


Właściwości

  • Przeznaczona dla dzieci w wieku 2-6 lat.
  • Morski motyw z rekinem połykającym rybę.
  • Nie podrażnia zębów i dziąseł najmłodszych.
  • Włókna o zróżnicowanej długości.
  • Wygodna, składana rączka.
  • Praktyczna przyssawka.
  • Nietestowana na zwierzętach.

Szczoteczka do zębów Elgydium Pocket Kids Shark to świetnie zaprojektowana, kieszonkowa szczoteczka podróżna, która polecana jest dla dzieci w wieku 2-6 lat. Tym, co zwróci uwagę każdego dziecka, jest ciekawa, składana rączka z motywem rekina polującego na rybę, która równocześnie może pełnić funkcję etui. Dzięki temu szczoteczkę można w prosty sposób schować do kosmetyczki lub torby podróżnej, ponieważ po złożeniu ma ona zaledwie 10 cm długości.

W trosce o komfort podczas codziennego szczotkowania zębów szczoteczka Elgydium Pocket Kids Shark posiada włókna o zróżnicowanej długości – krótsze, które dostosowane są do potrzeb pierwszych zębów mlecznych dziecka oraz dłuższe, które delikatnie masują dziąsła. Część włókien została również zabarwiona, dzięki czemu dziecko wie, ile pasty powinno nakładać na szczoteczkę. Dodatkowo produkt wzbogacono o niewielką główkę, która jest dopasowana do buzi małych dzieci oraz praktyczną przyssawkę, która gwarantuje doskonałą zabawę w trakcie mycia zębów.


Przeznaczenie

Podróżna szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 2 - 6 lat.

Producent

Pierre Fabre,
12 Avenue Hoche Paris,
75008 France


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.