Eloderm

  (11)

Kosmetyki Eloderm należą do międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Polpharma. Spółka słynie z rozbudowanego zaplecza laboratoryjno-badawczego i zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Wytwarzane przez nią wyroby wyróżniają się starannie dobranym składem. 

Sortuj według

Eloderm - emolienty dla dorosłych i dzieci 

W ofercie Eloderm znajdują się emolienty, czyli dermokosmetyki do kompleksowej pielęgnacji skóry. Charakteryzują się one łagodną formułą, dlatego poleca się je nawet niemowlętom. Krem, emulsja do kąpieli lub balsam nawilżają i chronią przed utratą wody. Posiadają również właściwości regeneracyjne i natłuszczające. Sprawiają, że cera jest gładka, jędrna.  

Kosmetyki Eloderm - postaw na dobry skład! 

Krem i inne produkty Eloderm nadają się do codziennego stosowania. Zawierają oleje roślinne bogate w kwasy Omega, które uzupełniają poziom lipidów oraz niwelują uczucie świądu. W ich składzie znajdują się też Alantoina i D-panthenol (o działaniu łagodząco-kojącym). Z tego powodu kosmetyki Eloderm poleca się osobom cierpiącym na łuszczycę lub AZS. Produkty stanowią też kopalnię witamin. 

Eloderm - szeroki wybór produktów! 

Nasza portal rezerwacyjny oferuje kosmetyki Eloderm w różnych cenach przeznaczone dla osób w każdym wieku. Portfolio produktów obejmuje m.in. żel do mycia, balsam do kąpieli. W asortymencie Eloderm znajdują się też specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do nadmiernie przesuszonej skóry. Na uwagę zasługuje m.in. Eloderm krem aktywny od 1 dnia życia z kompleksem składników odżywczych. Zainteresowaniem cieszy się również Eloderm balsam nawilżający do ciała