Ibuvit

  (18)

Ibuvit to marka należąca do firmy Polpharma obecnej na rynku od ponad 85 lat. Zajmuje się tworzeniem leków i suplementów diety. Marka jest jednym z czołowych producentów z branży farmaceutycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Preparaty Ibuvit są tworzone w 5 zakładach w całej Polsce.

Sortuj według

Suplementy diety i leki OTC Ibuvit

Ibuvit oferuje suplementy diety i leki OTC. Wśród nich można wyróżnić preparaty z żelazem, magnezem, witaminą C i D3, a także kwasami Omega3 i witaminą K2. Marka ma w swoim asortymencie również wyroby łączące wiele substancji niezbędnych organizmowi. Produkty te są dostępne pod postacią kapsułek lub kropli. Poszczególne preparaty Ibuvit różnią się ceną, pojemnością i zawartością substancji czynnej w porcji.

Składniki zawarte w suplementach diety Ibuvit wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz wchłanianie wapnia i fosforu. Pomagają utrzymać zdrowie zębów i prawidłowy poziom wapnia we krwi. Kompleksy witamin i minerałów wspierają również kondycję włosów, skóry i paznokci.

Innowacyjne rozwiązania w preparatach Ibuvit

Marka oferuje także jedyne na rynku polskim leki w formie kapsułek, zawierające 2000 IU witaminy D3. To produkty stworzone z myślą o osobach, które borykają się z niedoborem tego składnika w organizmie. Mogą być stosowane przez dorosłych i młodzież powyżej 11. roku życia, zwłaszcza w okresie zimowym.

Ibuvit słynie m.in. z suplementu diety Ibuvit MultiSpec. To jedyny produkt z technologią 3 W Multilayer dostępny w Polsce. Preparat przyjmuje postać trójwarstwowych tabletek, które stopniowo uwalniają substancje w poszczególnych fragmentach układu pokarmowego. Składniki zawarte w tym produkcie pomagają zaspokoić całe dzienne zapotrzebowanie na wyselekcjonowane grupy witamin i minerałów. W pierwszej warstwie znajdują się witaminy z grupy B i magnez, w drugiej cynk, miedź, żelazo, selen, chrom, jod, mangan, molibden, a w trzeciej witaminy A, D, E, C i biotyna.

Preparaty Ibuvit dostępne w Dr. Max w większości mogą być stosowane przez dzieci i dorosłych w każdym wieku. Marka oferuje także suplementy diety dla kobiet w ciąży oraz młodzieży w okresie dojrzewania. Niektóre wyroby Ibuvit, zwłaszcza te z witaminami rozpuszczalnymi w tłuszczach, wzbogacono olejem krokoszowym.