Eludril

  (4)

Eludril należy do Pierre Fabre - francuskiego producenta farmaceutyków, produktów do higieny jamy ustnej i dermokosmetyków. Część firmy związana ze stomatologią nosi nazwę Pierre Fabre Oral Care. Oferta marki Eludril obejmuje produkty łagodzące podrażnienia dziąseł i redukujące płytkę nazębną.

Sortuj według

  Płyny do płukania Eludril

  Płyny Eludril zawierają chlorheksydynę, czyli silny środek o właściwościach bakteriobójczych i bakteriostatycznych. Wspomniana substancja nie uszkadza błony śluzowej jamy ustnej, a zarazem skutecznie redukuje gromadzenie się płytki nazębnej. Płyny Eludril pomagają uzupełnić codzienną higienę - szczególnie w okresie rekonwalescencji po zabiegach stomatologicznych. Polecają je lekarze dentyści, doceniając ich skuteczne i długo utrzymujące się działanie.

  Produkty w ofercie Eludril

  Jakie preparaty Eludril możesz znaleźć w aptece? W tej kategorii proponujemy Ci płyny do higieny jamy ustnej o właściwościach przeciwbakteryjnych. Który z nich wybrać?

  • Eludril Classic płyn do płukania jamy ustnej łączy w sobie 0,1% diglikonian chlorheksydyny i 0,5% chlolrobutanol. Ogranicza powstawanie płytki nazębnej oraz łagodzi podrażnienia dziąseł. Opracowany przez markę Eludril płyn warto stosować, gdy nosi się uzupełnienia protetyczne i implanty. Można sięgnąć po niego również w trakcie leczenia periodontologicznego i implantologicznego,
  • Eludril Care płyn do płukania jamy ustnej pomaga skutecznie usuwać płytkę nazębną. Preparat zawiera chlorheksydynę i chlorek cetylpirydyny, czyli substancje o właściwościach oczyszczających. Stosując opracowany przez Eludril płyn do higieny jamy ustnej, można zachować zdrowe i gładkie dziąsła, a także ukoić podrażnienia. Preparat polecany jest osobom użytkującym aparaty ortodontyczne, protezy oraz implanty.

  Płyny Eludril mają korzystną cenę, dlatego są łatwo dostępnym rozwiązaniem dla każdego. Zapoznaj się z ofertą produktów marki i wybierz odpowiedni preparat dla siebie!