Emofix, hemostatyczna maść ochronna, 30g

Dostępny
21,83

O produkcie

100012613

Emofix to hemostatyczna maść ochronna na krwawienia z nosa i skóry.

Właściwości

Nieinwazyjne i szybkie rozwiązanie terapeutyczne na krwawienia z nosa i z ran skórnych. Pełni funkcję bariery ochronnej oraz wzmacnia działanie naturalnych czynników krzepnięcia krwi

Skład

Składniki: mieszanka nasyconych kwasów tłuszczowych, wyciąg białkowy z drożdży (biało roślinne), lecytyna, witamina E, wosk pszczeli, olej sojowy, alkohol stearylowy, chlorki wapnia, potasu i magnezu, glicerol monostearynowy, para hydroxybenzoesan metylu i propylu, antyutleniacz BHT.

Jak stosować

- Aby zahamować krwawienie: należy pokryć odpowiednią ilością maści krwawiące miejsce.
- Aby zapobiec nawrotom krwawienie: stosować maść dwa razy dziennie, przez co najmniej dwa tygodnie po ostrym epizodzie krwawienia lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
- W przypadku stosowania na błonę śluzową nosa zaleca się użycie aplikatora dołączonego do opakowania.
- Po każdym użyciu oczyścić aplikator.
- Zaleca się używanie aplikatora przez jedną osobę.

Przeznaczenie

Emofix, maść hemostatyczna przeznaczony do zapobiegania i powstrzymywania krwawień ze skóry i błon śluzowych.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądnej należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.Przechowywać w temperaturze pokojowej, nie wyższej niż 30 st.

Możliwe skutki uboczne

Pieczenie, swędzenie w nosie i wyciek z nosa mogą pojawić się w pierwszych dniach leczenia i zwykle ustępują w trakcie terapii. Jeśli objawy te utrzymują się, należy przerwać leczenie i zasięgnąć porady lekarza.

Waga

Masa netto: 30 g

Producent

DMG DRUGS MINERALS AND GENERICS
Via Laurentina
Pomezia, Włochy

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.