Equazen MUMOmega, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
46,34

O produkcie

100003593

EQUAZEN® mumomega ® to suplement diety o unikalnej kompozycji długołańcuchowych niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA) & omega-6 (GLA i ARA).

Właściwości

EQUAZEN® mumomega ® to suplement diety o unikalnej kompozycji długołańcuchowych niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA) & omega-6 (GLA i ARA).

Kwasy tłuszczowe – w szczególności DHA – są potrzebne podczas ciąży i w okresie karmienia piersią jako wsparcie rozwoju mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią.

Centralny układ nerwowy i siatkówka oka zawierają dużo DHA, który jest ważny dla wzrostu mózgu od najwcześniejszych etapów ciąży.

Preparat EQUAZEN® mumomega ® został opracowany w celu zapewnienia wysokiej jakości zbilansowanego wsparcia żywieniowego dla kobiet przed, w trakcie i po ciąży.

Bez dodatku cukrów, barwników, aromatów, aspartamu, sacharyny i glutenu.

mumomega to jedyny naturalny preparat z kwasami tłuszczowymi dla kobiet w ciąży i karmiących, który  uzyskał Rekomendację Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej.

Tabela

Korzystny efekt jest uzyskiwany przy przyjmowaniu 200 mg DHA dziennie.

Wartość odżywcza

Zalecana dzienna porcja 1 kapsułka

Kwasy tłuszczowe omega-3: 360 mg , w tym:
-          kwas eikozapentaenowy (EPA) 42 mg
-          kwas dokozaheksaenowy (DHA) 300mg
Kwasy tłuszczowe omega-6: 124 mg, w tym:
-          kwas gamma-linolenowy (GLA) 15 mg
-          kwas arachidonowy (ARA) 9 mg

Skład

Składniki: Skoncentrowany olej z ryb (54%) (pochodzenie Wielka Brytania), żelatyna (wołowa), olej z wiesiołka (Oenothera biennis L.) (14%), substancja utrzymująca wilgoć: glycerol; d-alfa-tokoferol (Witamina E).

Jak stosować

Doustnie, podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Jedna kapsułka dziennie.

Przeznaczenie

Kobiety planujące ciążę, będące w ciąży lub karmiące piersią w celu uzupełnienia niedoborów wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6.

Przed zapłodnieniem: Na 3 miesiące przed planowaną ciążą w celu uzupełnienia potencjalnych niedoborów kwasów tłuszczowych.

W okresie ciąży i laktacji: W celu zapewnienia odpowiedniej ilości kwasów tłuszczowych kobiecie oraz rozwijającemu się płodowi i niemowlęciu.

Po zakończeniu karmienia piersią: Przez okres 6 miesięcy po zakończeniu karmienia piersią w celu uzupełnienia niedoborów kwasów tłuszczowych powstałych u kobiety w wyniku ciąży i laktacji.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie podawać kapsułek niemowlętom. W przypadku jednoczesnego stosowania jakichkolwiek innych leków, zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.

Waga

32 g

Producent

Qpharma Sp. z o.o., ul. Wichrowa 7F/10, 04-682 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.