Equazen MUMOmega - suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 kapsułek

51,10
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100003593

Equazen MUMOmega to suplement diety o unikalnym składzie, łączącym specyficzne długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które są szczególnie ważne podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. Spożywanie kwasu DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmiących piersią.

Dystrybutor

Qpharma sp.z.o.o., ul.Wichrowa 7F/10, 04-682 Warszawa.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie podawać kapsułek niemowlętom. W przypadku jednoczesnego stosowania jakichkolwiek innych leków, zawsze należy zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.

Producent

Vifor s.a

Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Skład

Olej z ryb morskich o wysokiej zawartości DHA, kapsułka (żelatyna, glicerol, woda), olej z wiesiołka, przeciwutleniacz – alfa-tokoferol (uzyskany z soi).

Jak stosować

Kapsułkę należy zażywać podczas posiłku.

Waga

32 g

Właściwości

Wielonienasycony kwas tłuszczowy omega-3 DHA ma niekwestionowaną pozycję w zaleceniach suplementacji dla kobiet w ciąży. DHA odpowiada za właściwy rozwój mózgu i wzroku płodu i niemowlęcia. Jego stosowanie rekomendowane jest już w okresie planowania ciąży i powinno trwać nawet po zakończeniu okresu karmienia piersią w celu uzupełnienia zapasów DHA u kobiety. Niemniej jednak istotne jest, czy dostarczany DHA jest rzeczywiście wchłaniany przez organizm matki i czy aktywnie jest przekazywany dziecku.

Dzienne spożycie

Jedna kapsułka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.